Скорпіон — гороскоп на місяць липня 2020

Скорпіон — гороскоп на місяць липня 2020
У липні 2020 Скорпіон буде готовий викурити люльку миру з давніми ворогами, так що якщо Ви свого часу пережили шквал помсти цієї отруйної знака зодіаку, то зараз є хороший шанс отримати прощення і перестати боятися жала в спину. Самі конфлікти почнуть дратувати Скорпіона, як фальшива нота музикантів : начебто не смертельно, але нестерпно неприємно. З цієї причини смертоносне членистоногое не тільки залікує старі рани у себе, але і почне активно втручатися в життя інших людей, якщо помітить між ними

ворожнечу. Робити це Скорпіон буде в кращих традиціях голлівудських миротворців, тобто спочатку знесе половину міста, а потім оголосить, що це він з добрих спонукань. Решті знаків зодіаку гороскоп радить швиденько помиритися один з одним або хоча б прикинутися помиряться, поки Скорпіон не дійшов до них зі своєю люлькою миру. Незважаючи на зовнішню відкритість фамільярничати з отруйним знайомим в липні і раніше не варто, інакше одним поглядом він так заморозить преступившего кордону нахабу, що ніякої кріогенної
камери не потрібно. Звичайно, досвідчений психолог за кілька сеансів відновить похитнулася самооцінку нещасного, але навіщо грати з вогнем, а потім скаржитися на опіки?

Гороскоп радить Скорпіони не огороджуватися суцільною стіною з колючим дротом від зовнішнього світу, і зробити виключення для рідних і друзів. Ви не герой жіночого роману, щоб жити з печаткою знехтуваним і замкнутості на чолі в очікуванні спокушання фатальною красунею або невідпорним красенем. Людина повинна бути зігрітий теплом оточуючих, інакше він просто замерзне, незважаючи на соболину шубу і +30 градусів за Цельсієм за вікном. Для досягнення взаєморозуміння з коханою людиною постарайтеся уявити себе на його місці: у партнера немає захисного панцира, тому будь-які удари сприймаються їм особливо болісно. Скорпіонам варто зрозуміти, що у решти знаків зодіаку набагато більше уразливих ділянок, ніж у них, тому необхідно порівнювати силу нападу. Те, що Вам здається легкою ляпасом, для коханої людини може виявитися ударом чоботом по нирках, тому під час сімейних конфліктів намагайтеся бути м’якше і поблажливіше. У липні не надавайте уваги дрібним чвар і сварок. Можливо, у Вашого партнера зараз несприятливий період, тому він то вдаряється в сльози, то пакує валізи з наміром поїхати до батьків, то висуває цілу купу звинувачень. Проявіть себе у відносинах як мудрий, далекоглядний лідер і постарайтеся оточити коханої людини ласкою і турботою. Ми ж не сердимося на квартиру, що вона вимагає періодичного ремонту і догляду, так чому друга половина не має права на аналогічне увагу з нашого боку?

У липні 2020 на перший план для всіх Скорпіонів вийде кар’єра. Захоплюючі теми покупки нових босоніжок потемніють перед плітками про кадрові перестановки в компанії. Ви почнете щиро цікавитися планами колег і з їх урахуванням будувати свої власні. Підступи ворогів Вам в цьому місяці не завадять ( можливо тому, що частина недоброзичливців Ви вже знищили, а з рештою помирилися ) . Не бійтеся брати на себе додаткові обов’язки і брати участь у колективних проектах, адже це принесе додатковий дохід і дозволить зблизитися з колегами.

Скорпіонам не можна проявляти поспіху в справах. Намагайтеся досконально вивчати ділові пропозиції, щоб не попастися в замасковану зеленню пастку. Чим краще Ви дізнаєтеся партнера, тим більше у Вас шансів на довгострокове взаємовигідне співробітництво. Якщо Скорпіон раптом виявив, що отримав удар в спину, і в його захисному панцирі стирчить чийсь ніж, то не варто кидатися стрімголов на кривдника і втоптувати його в бруд. Іноді події виявляються не тим, чим вони здаються, і невдалого колегу хтось міг просто підставити. Перед тим, як насолодитися помстою, зберіть побільше даних і переконайтеся у винності жертви, так Ви зможете виявити істинних ворогів і своєчасно їх ліквідувати. Можливо, Скорпіонів в липні здолає спрага наживи, яка змусить їх вплутатися в сумнівне підприємство. Покладайтеся тільки на мову цифр, і якщо розрахунки твердять, що окупність проекту сумнівна, то залиште його менш обережним знаками зодіаку, адже Вам не хочеться в одну мить позбутися важко зароблених коштів? Не втрачаєте притаманною Скорпіонам обережності і рухайтеся вперед розгонистим кроком, тоді Ви зможете наздогнати Фортуну і змусити її обдарувати себе!

Самомассаж лица и головы. Утренняя зарядка и фигура. Утренняя зарядка фигура.

Скорпіон — гороскоп на місяць липня 2020

Скорпіон — гороскоп на місяць липня 2020
Рубрика: UA.