Скорпіон — гороскоп на місяць квітень 2020

Скорпіон — гороскоп на місяць квітень 2020
Квітень 2020 Скорпіон оголосить місяцем раціонального використання енергії. Ні, не лякайтеся, глава сім’ї не зажадає позбутися від телевізора, ноутбука і праски, щоб заощадити на електриці, мова зараз йде суто про внутрішню енергії Скорпіонів. З боку здасться, що представники цього знака зодіаку встановили жорсткі рамки і не дозволяють собі навіть зайвого жесту. Скорпіон ні за що не піде в обхід, якщо знає короткий шлях, в бесідах він не стане витрачати час на пустопорожнє вступ, а перейде відразу до суті питання, він не буде пом’якшувати зауваження компліментами, а прямо висловить всі претензії. І без того не особливо м’який Скорпіон у квітні геть втратить периферійний зір. Представник цієї отруйної знака зодіаку чітко бачить мету (якою б далекою вона була) і впевнено до неї йде, а що там осторонь його не цікавить. Таке нехтування до оточуючих людей не залишиться непоміченим, і вони повстануть проти зверхника.

Гороскоп радить Скорпіонам в квітні прислухатися до скарг тих, хто їм дорогий. Якщо дружина докоряє Вас у тому, що діти бачать батька найчастіше на фотографії, то переглянете свій графік. Швидше за все Ви в прагненні домогтися підвищення тікаєте на роботу рано вранці, повертаєтеся додому за північ, та й всі вихідні просиджуєте в офісі над черговим проектом. Навчіться йти відразу до декількох цілям і прикладіть зусилля, щоб добитися балансу між кар’єрою та особистим життям. У цей період Скорпіони повинні намагатися м’якше висловлювати свої думки і зменшити планку очікувань по відношенню до коханої людини. Вимагаючи, щоб друга половинка відповідала Вашим високим очікуванням, Ви можете зруйнувати існуючі між вами любов і довіру. Це все одно, що привести середньостатистичної людини на стадіон, поставити на старт з чемпіоном світу за 100метровке і зажадати, щоб той обігнав професійного спортсмена. Звичайний обиватель не настільки швидкий, як тренований бігун, а Ваш партнер далекий від того ідеального образу, що Ви намалювали у себе в голові. У квітні Скорпіонам слід перестати приймати за еталон свої дії і вчинки. Якщо Ви здатні за 1 день скласти іспит на права, провести презентацію для ради директорів, укласти пару — трійку прибуткових контрактів, забрати сина з садка і допомогти з уроками дочки — це не означає, що всі інші люди встигнуть стільки ж. Уявіть, що Ви — кам’яний ідол, а оточуючі — тендітні статуетки зі скла, порцеляни і кришталю. Різні матеріали вимагають різного навантаження і абсолютно різного обігу.

На роботі Скорпіонам краще зберігати мовчання, щоб уникнути конфліктів. Якщо хочете налякати підлеглих, нехай мовчання стане зловісним, а особливо загальмованих колег можна обдарувати мовчанням презирливим. У будь-якому випадку відсутність слів буде золотом, адже цей смертоносний знак зодіаку парою фраз може так втоптати в пил неугодних, що на перемир’я потім розраховувати не доводиться. Щоб не опинитися персоною нон грата серед своїх колег, намагайтеся не зачіпати їх колючими зауваженнями і образливими коментарями, навіть якщо вони не в силах порахувати прибуток від угоди або пройти Сапера на рівні професіонала. Стриманий, компетентний, упевнений у собі Скорпіон, безсумнівно, приверне увагу начальника, який подумає : » ? Чи не час дати перспективному співробітнику підвищення «. Але кар’єрне зростання чекає лише тих співробітників, які зможуть тримати себе в руках і не запрацюють репутацію зарозумілого, непоступливого типу. Квітень 2020 запам’ятається Скорпіонам вервечкою можливостей і успіхів, адже зірки подарують їм здатність отримувати користь з будь-якої ситуації. Беріться за найскладніші проекти, адже Ваш гороскоп в цьому місяці сприятливий як ніколи. Цілеспрямований Скорпіон зможе продати горілку переконаний непитущий, здати в оренду лавку в парку бригаді таджиків і зібрати з навколишніх податок на повітря. Головне — це чітко сформулювати собі завдання, а як її виконати підкаже Ваш гнучкий, виверткий розум.Скорпіон — гороскоп на місяць квітень 2020