Скорпіон — гороскоп на місяць грудень 2020

Скорпіон — гороскоп на місяць грудень 2020
У грудні 2020 року Скорпіонів покусає бог кохання Амур, внаслідок чого представники цього знака зодіаку стануть незвичайно ніжні і романтичні. Вони почнуть відпускати на адресу своїх половинок пишні компліменти і влаштовувати їм сюрпризи. Якщо Ви давно не бачили улюбленого Скорпіона, так як він пропадав на офісних просторах, повністю поринувши у світ цифр і ділових переговорів, то в кінці року ви з лишком надолужити згаяне. Кожну вільну хвилину свавільне членистоногое буде прагне провести зі своїм

партнером, причому нарешті він буде поруч з ним і тілом, і думками. Однак Скорпіони звикли все робити з розмахом, тому і в особистому житті в грудні вони можуть почати форсувати події, лякаючи коханої людини грандіозними планами і вимогою зробити серйозний крок вперед. Представник цього знака зодіаку може за чаєм приголомшити домочадців новиною, що він вирішив поміняти квартиру і вже взяв іпотечний кредит, який доведеться виплачувати всій родині до кінця життя. Юне отруйна покоління здатне привести
на чай дівчину і представити її приголомшеним батькам як майбутню невістку, мимохідь повідомивши, що весілля — через місяць і пара вже чекає дитину. Гороскоп радить Скорпіонам все ж дотримуватися видимість рівноправності і для прийняття важливих рішень скликати сімейну раду, а не ставити рідних перед фактом. Повірте, оточуючих людей вкрай ображає демонстроване зневага їх думкою, тим більше, що відбуваються зміни зачіпають і їх життя.

Вільні Скорпіони в грудні будуть налаштовані на побудову сімейного побуту. Багато закоренілі холостяки прийдуть до думки, що свобода — це, звичайно, добре, але тільки не тоді, коли право вибору полягає в купівлі пельменів замість Доширак, а стабільність життя виражається у здатності знайти шкарпетки триденної свіжості там, де їх скинув господар. Ви подивіться на щасливі сім’ї друзів і також почнете шукати собі пару, адже не даремно Бог не залишив Адама на самоті, подарувавши йому ласуна — Єву. Проте надмірний романтизм може зіграти з Скорпіонами злий жарт. Ви створите уявний ідеал, нашпигувавши його всіма якостями героїв жіночих романів і нагородивши рисами глянцевих красунь і красенів, а потім будете завзято шукати його в реальному світі. Гороскоп радить Вам вчасно зупинитися і робити відбір за більш реальним критеріям, інакше так і зустрінете Новий рік на самоті зі стопкою книг і барвистих журналів.

Грудень 2020 — це вдалий час для того, щоб стати невеликим кораблем у бурхливому морі підприємництва. Хтозна, може вдалий старт призведе до того, що Ви з часом станете власником цілої флотилії і всі піратські податки і побори Вам стануть не страшні. Вибирайте справу, в якій дійсно добре розбираєтеся, не погоджуючись на пропозицію просто увійти в долю і не приймати безпосередньої участі в бізнесі. У цьому місяці удача прийде тільки до того, хто сам веде свій корабель, а не покладається на найману екіпаж.

Скорпіони, які вирішили залишитися в офісі на окладі, повинні в кінці року не розгубити концентрації та ділової хватки. Це буде складно, оскільки велику частину дня представники цього знака зодіаку будуть потопати в романтичних мріях і за любовної серпанком можуть упустити кар’єрні купини і перешкоди. Постарайтеся взяти себе в руки, адже від Вашої результативності в кінці року залежать перспективи подальшого кар’єрного зростання. Будьте націлені на довгострокову співпрацю і великі проекти, не дарма ж кажуть, що успішний початок — це половина справи. Офісні заздрісники в грудні трохи розслабляться і випустять Вас із зони своєї уваги. Вони будуть більше зайняті обговоренням майбутнього новорічного корпоративу і вибором подарунків для улюблених і не дуже людей. Чи не цурайтесь балакучої компанії в курилці, і Ви дізнаєтеся масу цікавого. Наприклад, що можна подарувати нелюбимої свекрухи або як зробити салат для святкового столу, який не осідає жировими складками на стегнах. Наприкінці року Скорпіон може дозволити собі трохи поговорити з колегами на неробочі теми і показати, що він теж жива людина зі своїми інтересами і захопленнями. Прагніть до балансу у всіх сферах життя, і тоді Ваші фінансові й особистісні показники в грудні 2020 року виявляться на висоті!

Ванночки для ног с шалфеем. Занятия с гантелями для подростка. Тигр выпускает когти.
Скорпіон — гороскоп на місяць грудень 2020
Рубрика: UA.