Скільки разів він закохувався?

Любов буває різна : пристрасна і фатальна, безневинна і боязка. Ми запитали у чоловіків, скільки разів вони відчували це почуття — скільки разів він закохувався?

Женя, 21 : Тільки один раз. «Любов» — серйозне слово, їм не кидаються.

Руслан, 22 : Я легко закохуюся і дарую всього себе, без залишку. Це було три рази, і всі три дуже сильно.

Олег, 25 : З єдиною дівчиною, яку я любив, ми зустрічалися сім років. Але ми розлучилися, а я досі не можу уявити на її місці когось ще. Не те щоб мене це тішило, але по-іншому не виходить.

Микита, 20 : Одного

разу я зізнався в любові, але зараз розумію, що це було несерйозно, просто такий юнацький захват.

Діма, 26 : По — справжньому жодного разу. Але говорив фразу — ключик «Я люблю тебе » всім дівчатам, з якими зустрічався або навіть просто проводив пару ночей. Я не брехав : у цей момент я дійсно їх любив. Але це нічого не значило на наступний день.

Кирило, 29 : Двічі. Відносини були не надто довгими, але на той період значили дуже багато в моєму житті.

Ілля, 19 : Багато разів я думав, що люблю, але

кожного разу проходив час, і я розумів, що ні. Так що не знаю, як це рахувати.

Павло, 26 : У 16 років багато, просто провівши однокласницю додому і поцілувавши її, думають: «О, це любов, я знаю! » Насправді це просто хвилювання і потяг. А щоб зрозуміти, що любиш людину, треба добре дізнатися його, побути у відносинах. Зараз я зустрічаюся з дівчиною досить давно і майже впевнений, що люблю її. І це буде перший раз.

Ігор, 22 : Ніколи. У моєму житті не було серйозних почуттів або відносин : жодна жінка не чіпляла мене достатньо сильно. Чи то справа гірські лижі!

Сергій, 28 : Три рази. Один раз говорив про почуття дівчині, два рази звіряв все тільки свого щоденника. Але це було в школі.

Как скрыть сутулость спины с помощью одежды. Физические упражнения при атеросклерозе головного мозга. Перевязочки на ручках.

Скільки разів він закохувався?

Скільки разів він закохувався?
Рубрика: UA.