Скільки коштує відремонтувати квартиру

Отже, ви вирішили обробити власну квартиру. Одне з питань — це вартість ремонту. Все залежить від того, наскільки масштабні зміни плануються, а також від якості майбутнього ремонту.

Бути може, ви розраховуєте обійтися своїми силами, а може вирішите найняти бригаду робітників. Це також велика різниця. Планований ремонт може бути косметичним або представляти із себе повну переробку планування квартири і так далі. Коли на руках є дизайн — проект, провести оцінку попередньої вартості робіт досить легко. Такі послуги надають, наприклад,

спеціалізовані дизайнерські бюро. Дизайнер врахує всі ваші побажання у створеному ним дизайн — проект, а також продумає, як провести електрику, де прокласти труби, як розставити меблі та інші нюанси.

У такому бюро вам допоможуть з вибором плитки, підберуть шпалери, порадять підлогове покриття. У підсумку, у вас на руках будуть досить конкретні цифри, щоб прикинути орієнтовну вартість.

Значно більш доріг ремонт по типу «ремонт під ключ». Завжди є можливість зробити ремонт дешевше, проте пам’ятайте,

що такі поняття, як дешевизна і якості рідко знаходяться в прямого зв’язку.

Виникаючі проблеми

Ваш контроль за організацією та проведенням ремонту, якщо ви найняли бригаду або звернулися у фірму, ніколи не буде зайвим. Справа в тому, що недобросовісних фірм вистачає, тому вас можуть спробувати обдурити. Як? Наприклад, використовувати неякісні матеріали, тоді як в кошторисі вони будуть числитися зовсім іншими і за іншою ціною. Або так. Під кінець ремонту вам пред’являть іншу вартість, ніж обмовлялася раніше, пославшись на закупівлю додаткових матеріалів чи обладнання. Намагайтеся завжди по можливості укласти хоч яке-небудь подобу договору, який би не дав можливості так вчинити.

Ретельно продумайте, в яку фірму ви б хотіли звернутися, якщо все-таки вирішили доручити ремонт бригаді. Буде непогано, якщо у вибраній вами фірми досить хороші рекомендації. Звернувшись в таку фірму, вам напевно зроблять якісний ремонт. Слід зазначити, що при визначенні кінцевої вартості в розрахунок буде братися тип будівлі вашого будинку, його вік. Очевидно, дешевше виявиться ремонт в новобудові з панелі, цегли або моноліту.

З чого складається вартість ремонту

У вартість ремонту увійдуть, насамперед, всі задіяні будівельні матеріали. Це всілякі види шпаклівки, сумішей, що вирівнюють, грунтовок. Також до цього списку додаються дроти, саморізи, цвяхи, крани. Все це знадобиться на підготовчому етапі ремонту і також впливає на загальну вартість.

Підсумкова цифра, що отримується в кошторисі, складається з кілька інших величин. Це, перш за все, ті оздоблювальні матеріали, за допомогою яких ремонтуються стіни, підлоги, стеля. Йдеться про шпалери, фарбах, плінтусах, декоративних панелях, натяжних стелях, підлоговому покритті, дверей, вимикачів та інших елементах.

Перераховані вище деталі також коштує якихось грошей. Варто пам’ятати, що саме ви визначаєте, наскільки якісні матеріали будуть використовуватися при ремонті. Чим вище їх якість, тим краще і сам ремонт.

Пам’ятайте про поєднання тих чи інших матеріалів між собою. Плитка в кухні повинна бути підібрана під шпалери і навпаки. Цього правила варто дотримуватися і при обробці будь-яких інших кімнат.

Остаточне розбіжність приблизної вартості ремонту, обчисленою в дизайн — проекті, і отримати результат може складати близько 2-5%.

Физические упражнения со скакалкой. Обезьяний персик. Лфк при грыже живота.
Скільки коштує відремонтувати квартиру
Рубрика: UA.