Що таке кохання / як знаки зодіаку ставляться, розуміють кохання

Що таке кохання для знаків зодіаку?

Для Овнів кохання — життєва необхідність. Він з радістю приймає любов, але не дуже добре розуміє, як її повернути.

Для Тельців кохання — фізична прихильність. Телець очікує від любові задоволень і щастя, але не намагається аналізувати її справжню цінність і значення.

Близнюкам любов не тільки дарує насолоду, але й сковує. І коли вона стає перешкодою на шляху до свободи, вони стрімко відкидають її.

Для Рака кохання важливіше всього іншого. Вона для нього пов’язана з поняттям будинку і уособлює емоційну безпеку.

Для Левів кохання — здійснення ідеалів краси. Лев закоханий в любов і в себе самого. Він великодушно дарує любов, тому що йому приносить задоволення бути щедрим. Лев чекає вдячності і поваги від коханих, але не може зрозуміти всієї глибини самопожертви.

Для Діви кохання — відмова від свого я, таємницю, яку вона вважає за краще не знати. Так що Діва спрямовує всю свою енергію на роботу. І хоча вона здатна на ніжну відданість, справжнє значення любові для неї приховано.

Для Терезів кохання — союз умів і сердець, не занадто палкий, але і не дуже холодний — золота середина. Ваги усвідомлюють, що люблять. Але їм не приходить в голову поцікавитися чому.

Для Скорпіона кохання — Вогонь який все захоплює в їхньому житті. Роздирається бажанням і страхом поразки, він відчайдушно намагається примирити фізичні і духовні вібрації любові, жадання і чистоту. Але угамування бажання лише підсилює спрагу.

В коханні Стрільці ідеалісти. Їм потрібно все або нічого. Тому їх глибоко ранить реальність. Їм не приходить в голову пошукати кохання там, де вона дійсно ховається, — в їхніх серцях.

Для Козерога кохання — це спокійний і ні до чого не зобов’язуючий обмін люб’язностями. Козероги повністю засвоїли, що любов не тільки шквал емоцій. Але вони ще не повністю усвідомили внутрішньої свободи її прагнень.

Для Водолія кохання — незбагненне і далеке егоїзму почуття, яке потрібно досліджувати і смакувати. Він досліджує всі зміни любові, але іноді необережно руйнує її, змішуючи з дружбою. Фізичну насолоду залишає Водолія емоційно спустошеним і тужним, тому що не дозволяє загадку єднання з коханою.

Для Риб кохання — це безкорисливе підпорядкування свого я бажанням того, хто повинен стати Всім. Риби воліють віддавати, а не отримувати, служити, а не наказувати. Обережна Риба боїться потрапити на гачок, зв’язати себе непорушним зобов’язанням. Але якщо вона не побоялася болю, яку несе любов, вона спіткає таїнство любові.Що таке кохання / як знаки зодіаку ставляться, розуміють кохання