Що таке астрологія і з чим її їдять

Астрологія (від др.-греч. Ἄστρον «зірка» і λόγος «думка, причина») — група практик для передбачення, традицій і вірувань, постулює вплив небесних тіл на земний світ і людину (на його темперамент, характер, вчинки і майбутнє) і, відповідно, можливість передбачення майбутнього по руху і розташуванню небесних тіл на небесній сфері та відносно один одного.
Європейська та індійська астрологія ведуть своє походження від шумеро-вавилонських астральних міфів, в яких небесні тіла (Сонце, Місяць, планети) і сузір’я були асоційовані з богами і міфологічними персонажами, вплив богів на земне життя в рамках цієї міфології трансформувалося у вплив на життя небесних тіл — символів божеств. Вавилонська астрологія була запозичена греками і, потім, в ході контактів з елліністичним світом, проникла в Індію.
В даний час наука кваліфікує астрологію як псевдонауку і забобон, Національний науковий фонд США використовує астрологію як «еталонної» лженауки в оціночній системі «Science and Engineering Indicators».
Енциклопедія Британіка відносить астрологію до магічних практик, заснованим на концепціях, несумісних з науковими даними.
Деякі сучасні астрологи називають астрологію метафоричним «символічною мовою», в якому один і той же вислів допускає безліч різних інтерпретаційЩо таке астрологія і з чим її їдять