Що розповість про чоловіка його нижню білизну

Що розповість про чоловіка його нижню білизну
Нижня білизна. Чоловіку представилася величезне право вибору білизни, виходячи з особистих переваг і смаку. Так нескладно охарактеризувати представника сильної половини щодо тієї моделі нижньої білизни, на якій він зупинить свій вибір.

Нижня білизна зриває не тільки саму пікантну частину тіла будь-якого чоловіка, але і може відкрити таємницю його характеру.

Познайомимося з власниками різного виду білизни та їх характером.

1 . Шорти і боксери.

Практично всі сучасні чоловіки носять боксери. Коротшу довжину мають шорти, які облягають тіло точно так само. Така модель дає чоловікові свободу, вона дуже зручна і легка під час носіння. Так, хлопець, що вибирає боксери, швидкий на підйом і точно знає, як позитивно провести вільний час. Це представники любителів подорожувати, вони воліють галасливі компанії і вітають активний відпочинок.

2 . » Сімейки » або вільні боксери.

Такі труси відрізняються більш широким кроєм. Вони довші боксерів. Чоловіки, які віддають перевагу вільні боксери, спокійні, організовані і контролюють себе. У них є задатки лідерства, на фірмі вони можуть займати посаду директора, віддавати накази і приймати серйозні рішення. Ті, хто носять » сімейки » , темпераменти, а в інтимній сфері проявляють ласку і турботу. Відносини з таким представником сильної статі зазвичай тривалі.

3 . Сліпи і плавки.

Плавки — поширений варіант, який вибирає сучасний чоловік. Володар плавок часто відчуває необхідність відчувати себе захищеним. Їхнє життя впорядкована, вони тримають її під контролем. Це справжні ідеали в житті. Вони можуть доставити дівчині небувале задоволення, але і вимагають від неї аналогічної взаємності.

4 . Танга, стрінги.

Танга або стрінги — вид білизни, що залишає сідниці оголеними. Це невеликий трикутник спереду, а на талії або стегнах — гумка або ремінець. Такі трусики надягають не кожен день, а для особливого випадку. Вони еротичні, дуже вражаюче виглядають на красивому чоловічому тілі. Але є і хлопці, які вибирають такий вигляд нижньої білизни і в якості повсякденного використання. Такі чоловіки — експериментатори, в ліжку шукають гострі і нові відчуття, різноманітність.

5 . Любителі ходити без білизни.

Чоловік, який не любить спіднє, зазвичай має важливу причину. Як правило, він — прихильник максимальної природності, а білизну тільки спирає і обмежує його і сковує. Така людина — найбільша загадка, яку розгадати складно.Що розповість про чоловіка його нижню білизну