Що робити, якщо тебе згвалтували? Мене згвалтували

Сьогодні пропонуємо статтю за дуже серйозної теми : що робити, якщо тебе згвалтували. А якщо ти думаєш, що це зайва інформація — на жаль, це не так: таке може дійсно статися з абсолютно будь-якою жінкою, найскромнішої і порядної! І мова не про те, чи звертатися до правоохоронних органів, чи буде покараний гвалтівник і т. д. — А про те, як жити далі. Що робити дівчині, якщо її згвалтували : як уберегти себе від неминущого комплексу провини, неповноцінності, «використання » , як не переносити гіркий досвід на нормальні стосунки з чоловіками?

Наскільки

винна дівчина, якщо її згвалтували : що робити, щоб не брати на себе чужу провину?

На жаль, дуже багато людей, причому не тільки темні сільські пліткарки, схильні робити один вкрай помилковий висновок: якщо дівчину згвалтували, то що поробиш — нібито в цьому є частка провини жертви. Мовляв : не так була одягнена — спідницю б достовірніше, залишилася б » порядної » , або надто ззовні подивилася, і взагалі нема чого тинятися по темних вулицях, після 10 вечора треба вдома сидіти! ..

А

тепер подивимося на ситуацію об’єктивно.

Будь-який нормальний чоловік здатний стриматися і не допустити згвалтування, як би приваблива не була йому жінка, якщо вона явно проти! Якщо він цього не зробив — вина на ньому : він не зумів включити розум, не зумів залишитися людиною!

Чоловік — не тварина : його поведінка залежить від розуму, а не від сліпої покори інстинктам. Наприклад, в африканських, австралійських та інших племенах все, і жінки, і чоловіки, ходять взагалі оголеними — і ніхто нікого не гвалтує, тому що немає сприйняття жіночого тіла як негайного і непереборного призову до вчинення статевого акту!

Ще більш умовні поведінкові норми — наприклад, те, що сприймається як невинне кокетство європейцем, в очах араба буде неприпустимим розпустою, і т. д.

Тому не можна виправдовувати » природним інстинктом самця » жодного гвалтівника! І жодна жінка, що стала жертвою насильства, не повинна звинувачувати себе в тому, що вона «неправильна і непорядна » !

Крім того, як свідчить кримінальна статистика, переважна частина згвалтувань відбувається чоловіками в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, або з відхиленнями у психіці — а який з них попит? !

І, якщо дівчину згвалтували, головне, що їй зробити — це зрозуміти, що це такий же злочин, як, наприклад, квартирна крадіжка або витягнуте із сумочки гаманець — не виправдається ж злодія тим, що він побачив занадто простий замок на двері або не до кінця застебнуту «блискавку» на кишені? !

Як постаратися мінімізувати ризики : що робити, щоб тебе не згвалтували?

Проте все ж потрібно знати, що робити, щоб тебе не згвалтували (принаймні, знизити ймовірність попадання в ризиковані ситуації) .

Поширений стереотип — гвалтівники найчастіше підстерігають самотніх жінок, що йдуть в пізній час доби по неосвітлених безлюдних місцях. Так, так трапляється.

Але повір, частка цих випадків у загальній статистиці згвалтувань не так вже велика — скоріше » гоп — стопщіков » позбавить тебе гаманця, ніж честі!

А величезний відсоток випадків — коли гвалтують в приміщенні, причому дуже часто жертва і насильник до цього знайомі!

Сама типова ситуація — після вечірки, в гостях, в якій-небудь компанії, коли все гарненько випили і перестали контролювати ситуацію… Дуже часто насильники, які вчинили злочин, потім самі не особливо розуміють, як і навіщо вони це робили в стані сп’яніння…

Тому намагайся залишати такі заходи до того, поки справа дійде до ночівлі в чужому приміщенні, поки ти сама себе контролюєш і т. д. Якщо не хочеш йти чи ні такої можливості — тримайся поруч з подругою, з кимось із добре знайомих (краще жіночої статі, або з кимось із знайомих чоловіків, якщо бачиш, що він контролює себе і ситуацію) , якщо знайомих немає — прімкніте до основної частини компанії, де ведеться загальний розмову і т. д.

Намагайся не погоджуватися на вмовляння малознайомих нетверезих персонажів як-небудь усамітнитися, проводити тебе до будинку і т. д. — Вже краще по — англійськи піти самій! Знову ж, постарайся не фліртувати відчайдушно — не тому, що це непорядно і погано, а просто щоб уникнути непотрібних неприємностей.

А ще одна категорія згвалтувань, яка, на жаль, не так вже незначна — згвалтування в побуті.

Загалом — то, за законом, навіть статевий акт з власним чоловіком може бути розцінений як згвалтування, якщо дружина не хотіла цього і пручалася! І дуже багато дівчат стають жертвами згвалтувань відкинутими кавалерами, молодими людьми (якщо, наприклад, дівчина не хотіла починати інтимні стосунки, а » закоханому джигіту » було невтерпеж ) , і т. п.

Знову ж, не треба звинувачувати себе і думати, що треба було робити, якщо тебе згвалтували : це не ти » незговірлива » , це чоловік — правопорушник!

У будь-якої жінки є абсолютно законне право вступати в інтимні відносини лише за своїм бажанням, і ніяке «ну напевно вже пора, чого я мужика мучу » тобою керувати не повинно!

Як не одержати комплекс » запятнанності » і що робити, якщо тебе згвалтували?

На жаль, психологи стверджують, що це дуже часта проблема жінок, які зіткнулися в житті з насильством — після цього випадку вони відчувають себе » заплямованими » , зганьбленими, » другосортними » …

Це тягне відповідні наслідки — жінка не може будувати нормальні стосунки з чоловіками, інтим стає проблемою — вона сприймає його лише як щось брудне, ганебне, що викликає погані спогади…

А всьому виною — невміння переступити через ситуацію і жити далі.

Що робити дівчині, якщо її згвалтували, щоб зуміти раніше високо цінувати себе і своє тіло? Варто зрозуміти, що фізіологічно не відбулося нічого такого, що стало б непоправних дефектом, помітним для оточуючих! Всі проблеми — лише в голові: як ти оцінюєш і викладаєш себе, так тебе й бачать!

Треба спробувати, якщо тебе згвалтували, робити те, що стане для тебе » сходинками» до самоповаги і любові до себе, хоч навіть через силу : доглядай за собою, вбирайся, будь красивою, демонструй оточуючим свою красу, гарний настрій, позитивний настрій! Це, звичайно, набагато легше, якщо про твою біді не сповіщені всі навколо, але навіть якщо не так — згвалтування незрівнянно з якоюсь хворобою, яка тебе змінила назавжди. Це один момент часу, і він в минулому!

І важливо розуміти, що, якщо тебе згвалтували, чи не ти зганьблена — ти залишилася такою самою, а зганьблений якраз гвалтівник, що дозволив себе дійсно не має виправдання вчинок!

Ніяке згвалтування не здатна » заплямувати » то в тобі, що насправді важливо і цінно для оточуючих, в тому числі і для чоловіків: твоє вміння любити, твою доброту, чарівність, розум та інші якості!

Упражнения со скакалкой по художественной гимнастике. Ребенку исполнилось 6 месяцев. Стандарт талии.

Що робити, якщо тебе згвалтували? Мене згвалтували

Що робити, якщо тебе згвалтували? Мене згвалтували
Рубрика: UA.