Що приготувати на Новий рік 2020. Як прикрасити страви на новорічний стіл

Що приготувати на Новий рік 2020.

Прикраса страв

2020 — рік Дерев’яною Коня. У китайському календарі Кінь пов’язана з елементом » вогню» . Цей символ уособлює собою силу, напір, свободу, удачу. Це одне з найкрасивіших і граціозних тварин. Як красиво прикрасити новорічні страви та що приготувати на новорічний стіл, щоб гідно зустріти і розташувати до себе магію цього знака?

Створюючи прикраси страви на Новий рік 2020 можна використовувати будь-які позитивні асоціації, пов’язані з Конем. Це може бути підкова, сіно, поля, колосся,

зерно. Підкова — знак удачі. Можна досхочу використовувати свою фантазію і варіації на тему. Наприклад, при декоруванні столу, покласти все на тарілку по маленькій підківці. Можна також використовувати цю форму в прикраса страви на рік Коня для новорічного столу. Гості із задоволенням оцінять невеликі презенти у вигляді печива — підківок, упаковані в паперові пакетики і подаровані гостям на щастя. Напечіть маленькі печінки та розмалюйте їх разом з дітьми веселими харчовими маркерами. Для цього
розкачайте тісто в пласт товщиною 5 мм і формою або за допомогою трафарету виріжте печиво у формі підківок. Другий спосіб формування тесту — розрізати його на трикутники, згорнути рулетики за формою круасани, поклавши всередину начинку, і загорнути краї, формуючи підківку. Готове печиво можна прикрасити кольоровий декоративною глазур’ю.
Печиво » Підкова»

Салати і раніше залишаються незамінним компаньйоном святкового столу. Прикрашаємо новорічні страви — ​​салати вареним натертим білком або морквою, викладаючи шар за формою морду коня. Білок можна забарвити будь-яким харчовим барвником — буряковим, морквяним або ягідним соком. З оливок і болгарського перцю сформуйте очі і рот. Гриву можна оформити за допомогою відвареної вермішелі або підсмажені стружок картоплі. В якості рецепта для такого салату відмінно підійде улюблений багатьма олів’є, в який можна також додати трохи » кінських» вкусняшек — житніх сухариків або відварених зерен пшона.

Салат «Підкова»

Відмінною ідеєю буде прикрасити стіл дерев’яної іграшкою — конячкою. Поставте фігурку в центрі столу, а поруч одну з тарілок, що нагадують візок. В якості вози відмінно виглядатиме плетена корзинка з хлібцями.

При декоруванні столу можна використовувати і найнесподіваніші рішення. Наприклад, оформити шведський стіл, застеливши його декоративною соломою, розташувавши на ній страви із закускою. В якості романтичного декору можна насипати в скляні свічники у формі келихів або прямокутних ваз вівса або пшениці, а зверху помістити маленькі плавучі свічки. Використовуйте всю свою уяву і сміливі ідеї, і ваше свято стане самим незабутнім!

Гимнастика для передней брюшной стенки. Упражнения для укрепления брюшной грыжи. Упражнения для укрепления живота от стенки.
Що приготувати на Новий рік 2020. Як прикрасити страви на новорічний стіл
Рубрика: UA.