Що показує тест на вагітність? Правила використання

Що показує тест на вагітність?

Як показали останні дослідження, не всі жінки і дівчата знають коли і як проводити тест на визначення вагітності. Навіть гінекологи і виробники тестів не рекомендують проводити тест раніше ніж, до двотижневої затримки через його низьку чутливість.

Перш ніж придбати тест на вагітність має пройти від десяти до чотирнадцяти днів від дати передбачуваної менструації. Якраз в цей час у вагітної буде достатня кількість гормону ХГЛ ( хоріонічний гонадотропін людини).

Майже всі виробники тестів запевняють,

що результат кожного з них точний майже на 100%. Дуже на чутливість тесту впливає і термін придатності і спосіб зберігання.

Найбільш популярним є тест — смужка. Він найдоступніший за ціною і найпростіший у зверненні. Досить зібрати сечу в чисту суху посуд, опустити туди тест — смужку на зазначений рівень, на певний час ( від 5 до 20 секунд ) і через пару хвилин отримати результат.

Більш надійним вважається планшетний тест, реактив якого захищений спеціальною пластиковою упаковкою. Тут досить пару

крапель сечі капнути в невелике віконце на пластиковому контейнері і знову почекати кілька хвилин.

Найзручнішим і сучасним читається струменевий тест. Для роботи його досить правильним кінцем підставити під струмінь сечі і отримати миттєвий результат.

Перед проведенням тесту варто обов’язково ознайомитися з інструкцією, це займе кілька секунд. Абсолютно всі виробники рекомендують проводити тест вранці, коли концентрація ХГЛ максимальна.

Найчастіше лікарські препарати (навіть гормональні контрацептиви) не впливають на підсумок тесту. Помилковий результат може бути лише при застосуванні ліків, що містять ХГЛ, такі препарати застосовують під час лікування безпліддя.

Виявивши дві смужки, слід негайно звернутися до лікаря. Навіть неяскрава друга смужка говорить про вагітність, іноді позаматкової, але в основному тести визначити таку вагітність не можуть.

Утренняя гимнастика со скакалкой. Витамины для зрелой кожи. Идеалы красоты в разные исторические эпохи.

Що показує тест на вагітність? Правила використання

Що показує тест на вагітність? Правила використання
Рубрика: UA.