Що подарувати хлопцю на день народження. Подарунок хлопцеві

Не знаєш, що подарувати хлопцю на день народження? Не біда, ми завжди готові допомогти тобі з вибором дійсно оригінального і незабутнього подарунка, що сподобається вашому хлопцю!

Головне зрозуміти, в якому напрямку шукати подарунки хлопцю. А варіантів подарунків то багато)))

Постараємося розібрати докладніше кожен із варіантів, але пам’ятайте що це лише напуття, головний вибір і рішення що можна подарувати хлопцеві на день народження повинні будете зробити Ви самі.

— Подарунок хлопцю з гумором;
Дарувати прикольні подарунки

всім підряд не можна. Для подарунків цього типу обмежувачем служить відсутність або наявність у іменинника почуття гумору. Причому «зелене світло» прикольним подарункам не дає навіть володіння почуттям гумору, так як є люди, із задоволенням підколюють інших, але приходять в сказ від того, що самі стали об’єктом жарту. Почуття гумору у таких людей виборче. Але навіть якщо ви впевнені що подарунок з гумором буде доречний, все ж здорова, оцініть при виборі подарунка для хлопця те, в яких ви з ним
стосунках. І якщо Ви з ним всього лише друзі, то труси зі смішним девізом в якості подарунка будуть не доречні)))

У цьому випадку можна в якості подарунка на день народження подарувати блокнот з написом «План по захопленню Світу»

— Креативний подарунок хлопцю;
У креативному подарунку все повинно бути відмінно, має відповідати даній конкретній людині. З варіантів переважніше той, який хочеться тут же узяти в руки, який миттєво привертає ваш погляд. Постійно вибирайте речі ті, що взяли б для себе, проте з поправкою на особистість іменинника.

Прикладом креативного подарунка може служити пісня, написана на честь обдаровуваного професійним композитором і поетом, виконана і записана в студії звукозапису самим дарувальником.

Чи часто будуть потім слухати ту ж пісню? Навряд чи. Може бути, раз у році. Але для креативного подарунка це неважливо. Його завдання — здивувати і захопити обдаровуваного тут і зараз, у зв’язку зі святковим приводом. А сенс — сказати людині без слів: «Який зробити тобі подарунок — для мене дуже важливо, це не прохідний момент. Я пам’ятав про твоє святі, думав про подарунок, готував його заздалегідь, убив масу свого і чужого часу і в результаті цей подарунок неповторний, його не можна купити. Він створений мною спеціально для тебе — ось як я тебе люблю «.

— Строгий (консервативний) подарунок хлопцю;
Вибір подарунка — процедура не з легких, тим більше, коли Ви бажаєте порадувати людину з витонченим смаком і багатим внутрішнім світом, людини з глибоким розумінням Прекрасного, який є справжнім поціновувачем творів мистецтва, створених людським генієм.

До них відносяться приналежності ділового стилю — пір’яні ручки, письмові набори, запальнички. Можна сказати, що це подарунки в англійському стилі. Жителі туманного Альбіону по святах вручають керівникам і діловим партнерам саме такі презенти.

— Подарунок хлопцю зі змістом;
Це можуть бути подарунки-символи. Наприклад, статуетка слона, як символ матеріального процвітання. Якщо ви шукаєте подарунок хлопцю студенту, то тут підійде один з найбільш потужних і ефективних символів мудрості — сова, звичайно ж, не жива, а у вигляді скульптури або статуетки. Інша птиця — орел, символ божественної влади підійде як подарунок хлопцю, що займає керівну посаду.

— Подарунок хлопцю з нагадуванням;
кухоль з якою-небудь написом, майку з вашою фотографією

— Обіцяний подарунок хлопцю;
Ну тут все просто. Ви прекрасно знаєте, що Ви обіцяли. І залишається лише тільки знайти необхідний подарунок)).

— Подарунок хлопцю про який він мріє;
Акуратно дізнавшись у іменинника, про його мрії, вибираємо ту мрію, яку в змозі здійснити і вперед…

— Подарунок хлопцю з розряду чого йому не вистачає;
А цей варіант підходить не всім. Тут потрібно бути в досить близьких стосунках, щоб Вам могли довірити інформацію про те, чого ж йому не вистачає. Але цю інформацію можна дізнатися і, не будучи близько знайомим (ой), наприклад, від спільних друзів, але не все з того, що ви дізналися, може подарувати «не близький» людина. І це необхідно враховувати.

— Застережно подарунок хлопцю
Дарують їх у випадку, коли немає фінансової можливості розщедритися на щось більше. У момент дарування слід так і сказати: «Нам відомі твої мрії про…. З великою радістю ми б тобі це подарували. Але розмір нашої зарплати, на жаль, ти знаєш сам. Тому прийми від нас у подарунок те, що є символом першого кроку до твоєї мрії. Ми дуже сподіваємося, що наступні кроки ти зможеш подужати сам! «. Сказавши ці слова, іменинникові вручають подарунок — вішалку для майбутньої норкової шуби; рятувальний жилет, який стане в нагоді для майбутньої яхти; антену, як перший крок до придбання телевізора; самоклеючі цифри, які прикрасять двері нової квартири, килимок для миші, як початок персональної комп’ютеризації.

З прикладів, наведених вище, видно, що навіть самий звичайний предмет, нездатний викликати посмішку сам по собі, завдяки веселому коментарю може стати прикольним подарунком. Імениннику можна подарувати навіть те, що взагалі на День народження не дарують. Головне при цьому підібрати відповідні слова.

І до речі, велика частина прикольних подарунків адресована чоловікам. Проведене широкомасштабне дослідження показало, що відсоток жінок, які згодні прийняти прикольний подарунок, досить не значний. І це зовсім не через відсутність у жінок почуття гумору. Просто справжні жінки категорично не виносять того, що над ними сміються.

Представление человека в разные эпохи. Укрепление брюшной стенки. Зарядка с гантелями для детей.

Що подарувати хлопцю на день народження. Подарунок хлопцеві

Що подарувати хлопцю на день народження. Подарунок хлопцеві
Рубрика: UA.