Що подарувати хлопцеві (дівчині) на 14 лютого? подарунки на день святого валентина

ღ День Святого Валентина ♡ День всіх Закоханих ღ

ღ День Святого Валентина ♡ День всіх Закоханих ღ — свято, яке відзначають 14 лютого хлопці, дівчата, чоловіки і жінки, бабусі й дідусі по всій планеті. Названий свято 14 лютого так на честь одного з двох ранньохристиянських мучеників з ім’ям Валентин — Валентин Інтерамнскій і Валентин Римський. Що відзначають в день 14-ого лютого дарують коханим і близьким людям квіти, цукерки, подарунки, повітряні кульки та любовні листівки у формі серця, з віршами, зізнаннями в коханні — валентинки.

Ви ще думаєте, як привітати коханого хлопця або дівчину в найромантичніший день року 14 лютого?
Подарунок на 14 лютого — це не просто мила штучка, це повна гама всіх ваших почуттів, які Ви відчуваєте до Вашій коханій людині.

До 14-го лютого залишається не так багато часу, потрібно вже починати думати над подарунком, займатися пошуком смачних рецептів, щоб приготувати романтичну вечерю… Можна дістати кілька аркушів кольорового паперу, ножиці і клей і зробити оригінальні валентинки, барвисто перетворити в романтичних тонах будинок, ефектно накрити святковий стіл і поставити на стіл красивий букет квітів або букет з цукерок, а так само можна піти далі і купити більш оригінальний фруктовий букет.

Що подарувати хлопцю, дівчині на 14 лютого?
Легенда про святого Валентина

У середньовіччі у Франції та Англії життя святого Валентина помалу почала заростати легендами, пов’язаними з таємним вінчанням пар, які люблять один одного. Згідно з легендою, в ті «за тридев’ять земель» часи деспотичний і владолюбна римський правитель Клавдій II прийшов до того, що чоловік, який не обзавівся дружиною і сім’єю повинен битися на полі битви во славу кесаря, і ввів табу на одруження чоловікам, а жінкам — виходити заміж за чоловіків. А святий Валентин був звичайним польовим лікарем і священиком, який симпатизував закоханим і в таємниці від всіх, вночі освячував шлюб люблячих чоловіків і жінок. Але не довго тривала діяльність святого Валентина і незабаром стала відома владі, і його посадили у в’язницю, засудивши до страти. У висновку святий Валентин познайомився з красивою і чарівною дочкою наглядача тюрми — Юлією. Закоханий Валентин перед стратою написав Юлії визнання в любові — валентинку, де розповів про свою любов, і підписав його «Твій Валентин». Прочитано воно було вже після того, як його стратили, а сама страта сталося 14 лютого 286 року.

Варіанти подарунків для хлопців на день святого Валентина

В більшості своїй хлопці не люблять коли їм дарують косметику, одяг і себе. Хоча все це можна подарувати, головне як це піднести. Хлопці люблять коли їм дарують ті подарунки, якими можна похвалитися перед друзями. Так що сміливо даруй спортивний інвентар, зброя (краще холодну, але справжнє), дорогі парфуми.

Так само можна подарувати подушку у формі серця із зображенням на ній Вашої спільної фотографії та підписом «Я Тебе Люблю», але це в тому випадку, якщо Ви не тільки познайомилися, а вже зустрічаєтеся тривалий час і впевнені у своїх почуттях і в тому, що Хлопця це не шокує.

Оригінальним подарунком може стати книга «Біографія Казанови».

Можете сміливо подарувати і інтимні приналежності, шпанську мушку або наручники тощо. Даруйте та дрібниці, але нехай це буде особлива дрібниця. Хлопчики не люблять бути схожими на інших, люблять відчувати себе не такими як всі, бути особливими і хочуть бути єдиним для вас. Допоможіть їй в цьому і це буде найкращий подарунок.

Замовити подарунки і квіти для хлопців Ви можете в магазині подарунків.
Варіанти подарунків для дівчат на день святого Валентина

Вибір подарунка для дівчини у великій мірі залежить від того, на якому етапі знаходяться ваші з нею стосунки, як довго Ви з нею разом зустрічаєтеся і чи давно зізналися одне одному в своїх почуттях.

Якщо ваші відносини знаходяться на початковому етапі, даруйте милі подаруночки:

    шкатулочки; фруктовий букет; букет з повітряних куль; букет з цукерок; іграшку із квітів; кошелечек для ключів або оригінальний брелок живу тропічну метелика; романтичне чаювання замовний тортик з освідченням у коханні замовний букет із квітів, що буде дуже оригінально красивий шоколад або цукерки м’яку іграшку з сюрпризом свічник, свічки оригінальний букет квітів аксесуари (хустка, шарфик, стильні сонячні окуляри)

На початковому етапі Вашого знайомства не радимо дарувати білизну і дорогі подарунки.

На наступному етапі можна як дарувати вищеперелічені подарунки, так і трохи розгулятися:

    нижню білизну одяг і аксесуари коштовності красиві штучки, наприклад інкрустований мобільний телефон її зображення на полотні — її фотографія буде вписана в полотно майстра живопису; похід в ресторан;


Що подарувати хлопцеві (дівчині) на 14 лютого? подарунки на день святого валентина