Що подарувати на вінчання

Вінчання — це важливе і знаменна подія в житті чоловіка і жінки, які прийняли рішення назавжди поєднати свої серця перед Богом і людиною. Буває так, що на такий крок наважуються люди, які прожили в законному, зареєстрованому відповідними органами шлюбі. Найчастіше, збираючись на звичайну весілля, ми даруємо гроші, такі необхідні молодятам для початку їх спільного сімейного шляху. Але вчинення церковного таїнства — зовсім інша справа, тому питання, що подарувати на вінчання, для багатьох є актуальним і одночасно непростим.

Яким повинен

бути подарунок

Отже, перед тим, як вибрати подарунок, необхідно засвоїти кілька правил. По-перше, він не повинен бути дуже дорогим, оскільки це може збентежити молодят і поставити їх у незручне становище. Краще, якщо він буде незабутнім, незвичайним і оригінальним. По-друге, подарунок потрібно красиво оформити. По-третє, абсолютно не зайвим буде прикладена до вашого дару поздоровлення з зворушливими, щирими словами побажань і побажань.

Отже, давайте спробуємо розглянути вдалі варіанти подарунків,

призначених для вінчання:

Біблія

Так як таїнство вінчання звершується в стінах храму, можна подарувати Біблію або яку-небудь іншу церковну книгу в подарунковому виданні. Для віруючих людей це дуже велика цінність і необхідна річ в повсякденному житті.

Книга про історію сім’ї

Такий символічний і оригінальний подарунок завжди буде нагадувати про вас. Книга може представляти собою гарний альбом з глянцевими сторінками. Молоді можуть наповнювати її протягом усього спільного життя різним змістом: фотографіями, записами, думками, враженнями про хід подій, святах і т. д.

Золота монета

Роздумуючи, що подарувати на вінчання, зверніть увагу, що чудово, красиво і цінно виглядатиме золота монета з серії «Православні святі». На ній має бути зображені покровителі що закінчується пари.

Подарунок, виконаний своїми руками

Дуже незвично і оригінально буде виглядати подарунок, зроблений своїми руками. Це може бути настінне панно, вишита вручну скатертина з серветками, картина (особливо написана своїми руками), колаж з фотографій молодят. Тут може бути безліч варіантів, все залежить від вашої фантазії і здібностей. У кожному разі, нареченого і наречену такий подарунок не залишить байдужими.

Ікона

Вінчання є православним обрядом, тому більш ніж доречним подарунком може послужити ікона. Якщо батьки молодят підносять вінчальну ікону із зображенням Божої Матері та Спасителя, то родичі і друзі можуть подарувати так звану, сімейну ікону. На ній зображена Божа Матір, а на полях — покровителі що закінчується пари.

Запитайте у молодих

І, нарешті, можна попередньо запитати у молодят про те, що вони бажають отримати в подарунок. Можливо, вони хочуть мати якусь конкретну річ, і ваше запитання буде до речі. Перед тим, як вручити свій дар, не забудьте його красиво упакувати і оформити.

А взагалі, питання про те, що подарувати на вінчання, не повинен бути головним для даної події. І молодятам зовсім неважливо, принесете ви їм що-небудь в дар чи ні. Головне — щоб ви щиро розділили з ними їхню радість.

Упражнения для передней стенки живота. Укрепление мышц передней брюшной стенки. Занятия для мальчиков с гантелями.

Що подарувати на вінчання

Що подарувати на вінчання
Рубрика: UA.