Що подарувати коханому хлопцю на День Святого Валентина

Наближається такий довгоочікуваний і неймовірно романтичний свято 14 лютого. І всіх дівчат хвилює питання про те, що подарувати хлопцеві на День Святого Валентина? Як відомо, це свято відзначають по всьому світу ще з 13 століття, причому в країнах СНД — з початку 1990 — х років. Виникнення цього свята пов’язана з діяннями якогось священика Валентина, який жив під час правління римського імператора Юлія Клавдія II. Солдатам імперії заборонено було вінчатися, але всупереч указам імператора священик Валентин таємно вінчав закоханих солдатів.

За непослух 14 лютого 270 років до нашої ери він був страчений. Перед смертю священик написав листа коханій, що й поклало початок традиції писати своїм улюбленим листи з освідченням у коханні — валентинки.

Поговоримо про любов

Скільки б не говорили про любов, є вона насправді чи ні — незалежно від різних суджень, незважаючи ні на що, вона все ж була, є і буде! Немає в світі людини, яка б по своїй волі відмовлявся любити і бути коханим. Кожен з нас живе в очікуванні прекрасного світлого почуття і

чи є сенс опиратися природі? Справжня любов, насамперед, віддає, а не отримує. Вона щедра, безкорислива і ніколи не чекає подяки. Тому, навіть якщо з подарунком нічого не вийде, банальної листівки — валентинки з визнанням в любові буде цілком достатньо, щоб ощасливити свою другу половинку.

Як вибрати подарунок?
Чим ближче День закоханих, тим сильніше хочеться здивувати свого коханого, подарувавши йому щось романтичне і красиве. Який же подарувати подарунок хлопцю на День Святого Валентина, щоб порадувати його? Якщо ви дійсно хочете, щоб чоловіку сподобався подарунок, поставте себе на його місце і почніть думати як він. Уявіть собі, який подарунок змусив би його оцінити Вас гідно. Непогано було б знати про його інтереси, хобі, про те, як він проводить свій вільний час. Саме на його інтереси та захоплення має грунтуватися вибір подарунка.

Подарунок хлопцеві на 14 лютого

Вибір величезний
Що подарувати хлопцеві на день закоханих? Незважаючи на велику різноманітність пропонованої продукції, дуже важко вибрати той подарунок, який би дійсно був доречним. Не завжди вдається вгадати бажання чоловіка отримати те, що доведеться йому за смаком. Не варто звичайно забувати про те, що в це прекрасне свято важлива не вартість подарунка, а вашу увагу, турбота і звичайно ж ласка! До того ж було б непогано запитати улюбленого про те, щоб він хотів отримати в цей день. Але а якщо вам якось не дуже хочеться питати, або у відповідь ви почули скромне » на твій розсуд » , доведеться трохи поміркувати. Отже, розглянемо кілька варіантів подарунків до Дня Святого Валентина, виходячи з деяких критеріїв.

Скільки років чоловікові
1 . Якщо молодій людині ще немає 18 років.
Молодим людям до 18 років було б приємно отримати в подарунок популярну комп’ютерну гру, музичний диск з його улюбленою музикою або дезодорант. З подарунків подорожче можна подарувати МР3- плеєр, мобільний телефон ( причому нехай він його виявить вже дзвоном у себе в сумці або кишені ) , а ще краще — квиток на концерт улюбленої групи. Все залежить від смаків та вподобань молодої людини.
2 . Хлопцеві 18-25 років.
У цьому віці молоді люди небайдужі до електроніки. Але купувати доведеться тільки грунтуючись на його смак, ніяких власних уподобань! У такому віці до кожного чоловіку вже потрібен свій індивідуальний підхід.
3 . Від 25 і вище.
Вік, коли молоді люди вже замислюються про сімейний стан, тому хорошим подарунком стане пов’язаний своїми руками светр або шарф. Доречним стане і набір інструментів. Бізнесмену можна подарувати годинник, барсетку або шкіряний портфель. Брелок на ключі від автомобіля — також непоганий варіант.

Любитель авто

Якщо ваш чоловік — любитель авто
Йому сподобаються такі подарунки: косметичний набір в авто або чохли для сидінь. Для тих, хто часто в роз’їздах, не стане зайвим GPS — навігатор або відео — реєстратор. Талон на обслуговування в автосервісі або нова автомагнітола буде вельми до речі.

Хлопець комп’ютерник

Для чоловіків — комп’ютерників
Дуже приємно здивує такого чоловіка зручна бездротова мишка, клавіатура з палаючими клавішами, навігаційна система, цифровий або WEB — камера. Можна подарувати флешку з великим обсягом пам’яті або, якщо дозволяють фінанси, кращим подарунком стане покупка нового сучасного комп’ютера.

Романтична вечеря

Шлях до серця коханого чоловіка лежить через його шлунок
Стара приказка досі не втратила своєї злободенності. Чи не для кого не секрет, що хлопці люблять добре і смачно поїсти! День закоханих — не виняток. Приготуйте для свого чоловіка його улюблене блюдо і поставте в завершенні на святковий стіл спиртне, яке він віддає перевагу. Романтична вечеря при свічках з коханою — що може бути краще! А що буде вже після вечері — вирішувати тільки вам. Запропонуйте коханому після їжі зіграти в гру. Для цього сховайте в своєму одязі сердечка з побажаннями, а він нехай шукає. Це вам обом доставить радість і багато незабутніх вражень.

Безглуздий подарунок

Інші варіанти подарунків
Крім цих подарунків, також можна купити своєму обранцеві сорочку, шарф, шапку, краватка, одеколон, набір для гоління або для ванної. Навряд чи це буде означати, що у вас відсутній фантазія. Далеко не завжди у молодої людини існує брак того, чим він захоплюється. Якщо навіть у людини є все, це не є приводом щоб нічого йому не дарувати, чи не так? Так що краще даруєте йому не тільки подарунки, а й побільше уваги, і тоді всі будуть задоволені!

Даруй любов 14 лютого

Оригінальний подарунок
Дуже багато хлопці люблять небезпеку. І, щоб підвищити адреналін в крові коханого, подаруйте йому подарунковий сертифікат на стрибок з парашутом, підводне плавання з аквалангом, скалодром або ще багато чого подібного. Прекрасний подарунок хлопцю на день закоханих — це і ви сама в красивому білизні!

Ставтеся до свята з гумором
Якщо так хочеться говорити про любов і зізнатися у почуттях теж нікому — не біда! Зізнайтеся в коханні самому собі. Адже себе любити потрібно в першу чергу і це дуже важливо. І якщо бути точним, Святий Валентин — покровитель не так закоханих, як люблячих сердець. Тому, незважаючи ні на що, у людини любов є завжди: до своїх дітей, до батьків, до роботи, мистецтву або природі. Це свято для всіх без обмежень. І якщо вас хтось безтурботно любить і ви відповідаєте взаємністю, чи так уже важливі листівки, квіти та подарунки саме в цей день? Якщо є почуття, символи — порожнє місце. Головне, що у вашому серці завжди є місце для такого розпрекрасного почуття, як любов.

Комплекс ритмической гимнастики для женщин. Сколько хлеба нужно человеку в день. Ванночки для ног с шалфеем.
Що подарувати коханому хлопцю на День Святого Валентина
Рубрика: UA.