Що подарувати коханому хлопцю чоловікові на 23 лютого та інше свято

Що подарувати коханому хлопцю
Варто пам’ятати, що в обох статей своє особливе, часом кардинально різне ставлення до подарунків. Для чоловіка в подарунку головне його практична цінність. Милі дрібнички мають успіх доти, поки поруч дама, яка цю річ презентувала. Потім така штуковина відправляється на довічне зберігання в ящик стола або на полицю. Про вашої любові він і так знає, а от розуміння і визнання деяких слабкостей сильній людині деколи катастрофічно бракує. Щоб подарунок дійсно «зачепив» він повинен володіти такими якостями.

Корисність /> Піднесеним вами презентом, чоловік повинен регулярно користуватися. Краватка, запальничка, ручка, кишенькова сталева фляжка, складаний ніж, MP-3 плеєр і т. п. Зав’язуючи вранці новенький красивий краватка, він буде думати, дивлячись у дзеркало «яка ж вона в мене розумниця». Підписавши на роботі паперу, ще кілька секунд покрутить в руці подаровану вами ручку, і серце його виповниться подяки. А як приємно, продрогнув на полюванні або рибалці, дістати з кишені фляжку з дарчим гравіюванням,

відсьорбнути ковточок коньячку і згадати, що вдома на тебе чекає єдина….

Те, про що мріяв
У більшості чоловіків є якісь захоплення, пристрасті, давні мрії. Якщо ви про це знаєте, вважайте, що проблема вибору вирішена. Мисливцеві — якась дрібничка для полювання, колекціонеру — щось для колекції, бібліофілу — книга. До речі про книги. Це універсальний подарунок. Якщо ваш чоловік захоплюється авіацією — подаруйте йому книгу про літаки, якщо він нумізмат — про монети, рибалці — про риболовлю, фотографу — про фотографії. Багато чоловіків страждають від того, що близькі не поділяють їхні захоплення, а деколи вороже до них ставляться. Тому, визнання з вашого боку його маленької слабкості і заохочення її подарунком призведе солідного чоловіка в хлоп’ячий захват.

Якісний або брендовий
Так, більшість чоловіків гонорові. Якщо запальничка — то Zippo, якщо ручка — то Parker або Pelikan. Приємно відчувати себе володарем такої штучки. Але якщо подарунок дійсно дуже потрібний, то зійде і made in Hong Kong.

Надає мужності
Дуже багатьох чоловіків підсвідомо тягне до всілякому зброї і всьому, що з ним пов’язано включаючи літературу і комп’ютерні ігри. Це зовсім не означає, що людина інфантильний або жорстокий. Просто в ньому живе не реалізувався воїн і мисливець. З гвинтівки зовсім не обов’язково когось вбивати. Нею можна просто володіти — діставати з сейфу, оглядати, розбирати, чистити, змащувати, відчувати її прохолодний метал і слухати звук взводімого курка. Це щось містичне. Подаруйте такій людині набір для чищення його дорогоцінної залозки і він щиро вражена вашої любові і продуманості. Якщо хлопець не реалізувався як льотчик і ганяє в авіасимулятори — купіть йому хороший джойстик або навушники, в яких звук двигуна буде зовсім реалістичним — кожен раз під час гри серці льотчика наповниться вдячністю до вас.

Предмет гордості
Якщо це єдина в своєму роді річ, якщо їй 1000 років, якщо вона пов’язана з якимось знаменитою людиною, то будь-яка дрібничка знаходить цінність. Тримаючи давню штуковину у руці, мимоволі відчуваєш себе причетним до історичних подій. Приємно, коли друзі, округливши очі, вигукують «Як?! Це належало самому… Дозволь поглянути! «. Сюди ж можна віднести і популярні нині в якості подарунків ділянки на Місяці або Марсі. Це і нерухомість, і привід пожартувати з друзями.

Оформлення подарунка
Обгортки і стрічки зовсім не обов’язкові — чоловікові важливий подарунок, а не процес дарування. Цукерки та квіти абсолютно доречні — і солодке й прекрасне чоловіки люблять не менше жінок, а отримують в подарунок рідко. Єдине АЛЕ — квіти краще відразу самої поставити у вазу — винуватець торжества, швидше за все, цим займатися не стане — не чоловіча це справа.

Оригінальний подарунок чоловікові можна виготовити і власними руками.

«Алфавіт відносин»
На аркуші ватману в стовпчик за алфавітом пишуться слова позначають речі пов’язані з вашими спогадами. Перша буква виділяється розміром і кольором. Наприклад:
Квітень — місяць, в якому ми познайомилися
Бублик — їли на першому побаченні
І т. п. Поруч можна розмістити веселі малюнки зображують ці предмети. Зібрався матеріал оформити у красиву книгу.

«Кросворд спогадів»
Можна скласти кросворд із слів, значення яких пояснюється вашими спільними спогадами. Або це можуть бути ваші «сімейні» слова і поняття, ласкаві прізвиська. Розгадувати кросворд цікавіше разом — заодно побачите, як кохана людина запам’ятав той чи інший момент у вашому спільному житті.

Альбом «В світі любові»
У фотоальбом наклеюються незвичайні фотографії тварин, що асоціюються з поведінкою вашої коханої людини. До прикладу — тигр за кермом автомобіля, що обнімаються кошенята, сваряться ведмеді, масаж двох мавп, пристрасна пантера і т. д. До фотографій придумуються смішні підписи. Альбом прикрашається червоними сердечками, блискітками, стрічками, губками.

Альбом «Згадай як»
В альбом наклеюються фотографії або пам’ятні предмети (фантики від цукерок з першого побачення, засушений квіточку і т. п.), а поруч пишеться записочка «Згадай як ми їли іриски на першому побаченні», «згадай, як ти подарував мені цю квітку» і т. п. Альбом прикрашається сердечками, блискітками, бантиками.

«Залікова книжка»
Купуєте залікову книжку. Підписуєте титульний лист, вклеюєте якусь цікаву фотографію коханої людини. Придумуєте дисципліни, в яких сильний ваша кохана людина і вписуєте в графи здачі предметів, а навпаки незвичайні оцінки. До прикладу: вміння цілуватися — запаморочливо, вміння готувати — чудово, вміння танцювати — карколомно.

Відео-привітання
Записуються відеопривітання від близьких і друзів, від колег і товаришів по навчанню, так само це можуть бути цікаві і смішні спогади. Додаються фотографії та улюблені мелодії. Все монтується в один ролик, записується на диск, а на диску друкується фотографія з життя коханої людини. Відмінний подарунок готовий!

Історія нашої любові
Якщо ви багато часу спілкувалися або спілкуєтеся віртуально (через e-mail, Sms, форуми, чати) можна зібрати ваші повідомлення, ніки, паролі, відіслані фотографії та об’єднати все у вигляді презентації (зробити скріншоти сторінок або зберегти їх як HTML з зображеннями), додати ваші улюблені мелодії, відео і запису голосу. Вийде дуже здорово і зворушливо.

Очищающие кремы это. Свойства кожи. Уроки красоты..

Що подарувати коханому хлопцю чоловікові на 23 лютого та інше свято

Що подарувати коханому хлопцю чоловікові на 23 лютого та інше свято
Рубрика: UA.