Що подарувати дружині на / день народження / ювілей / річницю. ТОП ідей

У вас — найкраща дружина в світі і ви незнаєте що подарувати дружині на свято? Ви завжди маєте можливість показати її це, вибравши оригінальний та креативний подарунок на найближче свято — День жінки, 8 березня, її день народження, річниця весілля, ювілей, або ж просто так. Ідеї для цього описую нижче:

Ідея 1. Купіть для дружини спільну фотосесію у професійного фотографа — і час разом весело проведете, і якісні, стильні фото отримаєте.

Читайте далі в тексті ідеї, що подарувати дружині

Ідея 2. Приготуйте — смачну страву та подайте

її своїй дружині вранці в ліжко. Головне щоб вийшло смачно і від душі (при цьому обмежуватися однією лише яєчнею не варто).

Ідея 3. Зробіть в квартирі прибирання, поки дружини не буде вдома — в такий день жінці протипоказано працювати. Потім сховайте в різних місцях і кутах вашої квартири маленькі подаруночки для неї. Також залиште скрізь загадки-підказки: де саме їй потрібно шукати ваші подаруночки.

Ідея 4. Купуйте своїй дружині абонемент на відвідування СПА — салону або масажиста. Можна

також такий же подарунок піднести і її мамі — ваша дружина оцінить цей вчинок гідно.

Ідея 5. Заздалегідь замовте у майстрів ручної роботи сувенір у стилі «скрап-декор» — багато жінок без розуму від таких речей. Це може бути щоденник, кулінарна книга або фотоальбом. До альбому, до речі, можете відразу помістити найвдаліші фото дружини і ваші спільні фотографії.

Ідея 6. Ризикніть самостійно підібрати для дружини нижню білизну — саме таке, яке вам самому хотілося б на ній побачити.

Ідея 7. Пожертвуйте заради дружини своїм часом і рушайте разом з нею по магазинах, з умовою, що вона може купити собі будь-які 8 предметів гардероба.

Знаєте що варіанти, що подарувати дружині, пишіть в коментарях!

Який би із способів ви не вибрали, обов’язково доповніть його великим букетом її улюблених весняних квітів. І, звичайно ж, не забудьте про компліменти

Оскільки чим більше компліментів Ви їй скажете, тим кращий настрій буде у вашої дружини протягом дня. Досі думаєте що це не так? тоді точно використайте одну з наших ідей та зробіть для вашої дружини на святкування дня народження, 8 березня, день жінки, вашу річницю чи ювілей, для не такий хороший презент!

Правила приема водных ванн. Обертывания пивные. Гимнастика при послеоперационной грыж.

Що подарувати дружині на / день народження / ювілей / річницю. ТОП ідей

Що подарувати дружині на / день народження / ювілей / річницю. ТОП ідей
Рубрика: UA.