Що подарувати для жінки, дівчини, коханої. Що подарувати для МАМИ. Найкращий подарунок для жінки начальника

8 березня — відмінний день, для того, щоб подарувати для дівчини / подруги / дружини щось дуже жіночне. Соболя і Tiffany залишимо на совісті чоловіків, а самі будемо шукати подарунки для коханих дівчат в магазинах парфумерії, засобів по догляду за собою, кухонного начиння і предметів інтер’єру та декору.

Чоловіка, може, і можна стерти в порошок за подарований набір каструль мовляв, натякає, що кабінет мій кухня. Але кращій подрузі за такий презент крім величезного спасибі і обіймів з поцілунками нічого не буде. Якщо ваша подруга на даний момент

знаходиться у скрутному матеріальному становищі і не зможе подарувати вам щось, адекватне за вартістю вашому подарунку, має сенс добре подумати, а не поставите ви її тим самим в незручне становище? Якщо ви точно знаєте, що вона знає, що ви знаєте і з розумінням поставитеся до її складнощів даруйте сміливо. Гарні речі дівчині в господарстві і на поличці у ванній завжди знадобляться.

Тобто основне — зрозуміти, що перед тим як їй щось подарувати потрібно щоб дівчина Вас розуміла. Хоч і ВСІ дівчата

люблять увагу.

Подаруйте мамі свято
Порадуйте маму!
Що ж подарувати для жінки, якщо це Ваша мама? Це найголовніша людина в житті кожного. І до вибору подарунка для неї потрібно підійти саме з цієї позиції. Що для наших мам найважливіше? Правильно, щоб ми були здорові та щасливі. Ні в якому разі не турбуйте її. А краще подаруєте їй незабутній день в спа-салоні або салоні краси. Благо, подарункові сертифікати доступні практично в кожному поважному центрі краси та здоров’я. Будьте пай-дівчинкою і не сперечайтеся через дрібниці.

Те, що ви можете / хочете подарувати для дівчини, коханої дівчини можна використати і при подарункові для мами. Як жінка жінку ви гарантовано краще розумієте один одного, ніж ваші чоловіки, батько або друг. Хороший крем, улюблені парфуми, порцеляновий сервіз і квіти, неодмінно квіти для мами. Вибирайте ті, які вона любить. Мімози, тюльпани — все це, безумовно, добре і давно міцно асоціюється зі святом, але смаки у всіх різні. А маму, повторюся, засмучувати не можна навіть по дрібницях.

Подарунки повинні бути рівнозначні, щоб нікому не було образливо

Це солодке слово — колега

Що робити, якщо жінка які ви шукаєте подарунок — Ваша колега??

Нічого, головне не хвилюватися! Колег як і бдь яка інша жінка чи дівчина любить увагу. Дайте для неї те, що вона хоче!

Чому це слово — солодке? Власне, мабуть, тому, що більша частина одержуваних від колективу подарунків зроблена з шоколаду. Коробочка цукерок — як основний презент або на додаток до оному за популярністю стоїть десь між м’якими іграшками та канцелярським приладдям.

І те, і інше, і третє має право на існування, але боляче вже заїжджене, банально і побите. Дайте волю уяві, але у випадку з колегою пам’ятайте про етикет. Так, якщо ви шукатте подарунок для жінки начальника, і серед ваших підлеглих дівчата і жінки, пам’ятайте, що подарунки повинні бути рівнозначні. Щоб нікому не було образливо. Підлеглим і колегам по цеху дарувати дорогі подарунки не варто, можна обмежитися приємним сувеніром, якими переповнені численні подарунково-сувенірні лавки у всіх містах. Що це буде залежить від вашої фантазії та фінансових можливостей. Етикет чітко регламентує подарунки в колективі. Нічого інтимного, особистого і косметичного. Якщо далі косметики вашої фантазії не вистачає, обмежтеся сертифікатом.

Начальниці-жінці дарувати індивідуальні подарунки від себе, звичайно, можна, але краще, якщо це буде загальний презент від усього колективу. По-перше, він явно буде багатшим виглядати. По-друге, так етичніше. По-третє, ніхто не буде поглядати на іншого і думати, а який же подарунок для шефині припасла сусідка по кабінету? Подарунок жінці-босові повинен бути в міру дорогим і, бажано, діловим. Фамільярності, панібратства, переходу на особистості і дарування інтимних речей, так само, як і косметики, спідньої білизни та інших індивідуальних для кожного предметів краще уникати.

Различные эпохи. Красота в эпоху. Травы для ванны.

Що подарувати для жінки, дівчини, коханої. Що подарувати для МАМИ. Найкращий подарунок для жінки начальника

Що подарувати для жінки, дівчини, коханої. Що подарувати для МАМИ. Найкращий подарунок для жінки начальника
Рубрика: UA.