Що подарувати для мами / який подарунок вибрати мамі на день народження

Подарунок для мами. Як зробити своїй рідній матері приємне на день народження, що подарувати на день святого валентина, що вибрати для подарунку на річницю від дня народження для мами. Це завжди складний вибір.

«Ой, дякую. Для чого ви витрачалися. У мене все є!», — звичайна реакція мами.

Все дітям. Головне, щоб у них все було добре.

Мами, які народилися після війни та прожили життя в радянському союзі звикли у всьому собі відмовляти та економити, тому наше головне завдання — вибрати подарунок, щоб нагадати мамі, що вона жінка,

улюблена і цікава.

Подарунок для мами

Більшість мам попереджають — нічого не потрібно і ніяких подарунків не даруйте. Після дізнання можуть капітулювати. «Що небудь корисне в господарстві». Чайник зламався — можна новий купити. Кран не працює. Квіти скоро пересаджувати. Креативний варіант — завезти добриво на дачу. Самі напросилися. Маму можна зрозуміти. Жити на пенсії — справжнє мистецтво. А в зрілому віці, коли людина не така швидка та сильна, допомога набагато цінніша, ніж подарунок.

Мами на пенсії люблять красиві, м’які і теплі речі. Халати, хусточки, пледи, подушки, які коли небудь знадобляться. Як і зроблений своїми руками пиріг або зароблені своїм розумом гроші — в кожній родині свої традиції.

Привітання, як чудовий подарунок, має нести радість. Якщо мама — вже бабуся, нехай малюки намалюють їй картинку, зроблять листівку-аплікацію чи вивчать вірш. Обов’язково запросіть бабусю на ранок в дитячий сад. Якщо бабуся далеко живе, запишіть виступ на відео. Що стосується подарунка, то все залежить не від самого предмета, а від інтонації, уваги. Наприклад, якщо на звичайній чашці написано «Мама завжди права» або ж «Ми любимо бабусю», або надруковані фотографії онуків, вона стає приємним сентиментальним подарунком. Пити з такої чашки бабуся, звичайно ж, не стане, щоб ненароком не розбити, а милуватися буде.

Обов’язково подаруйте мамі квіти — з радянських часів перші тюльпани, нарциси та мімоза були приємним атрибутом 8 Березня. У кожному будинку є багато дрібниць, до яких не завадить докласти руки і фантазію. Варто оцифрувати або відреставрувати старий фотоальбом, роздрукувати в хорошій якості сімейну фотографію і оформити її у рамку.

Оригінальний варіант — мультирамка, наприклад, у вигляді дерева, з якого звисають медальйони для фотографій. Оскільки мама багато часу проводить на кухні, є спокуса подарувати їй побутову техніку, кухонні прилади. Краще це робити не до свята, але якщо дуже хочеться, то можна прикрасити кухню набором розписних дощок і скалок ручної роботи, гарною скатертиною, набором святкової посуду. Не буде зайвим вишуканий набір зеленого чаю, фруктовий кошик. Не варто скидати з рахунку виключно жіночі подарунки — парфуми, цукерки, прикраси, аксесуари. Кашеміровий шарфик, модні рукавички до весни будуть в самий раз.

Що стосується традиційних жіночих потреб — косметики, білизни або одягу — то краще не ризикувати. У дорослих людей вже склався свій смак і стиль, їм не до експериментів. Тому кращим варіантом буде подарунковий сертифікат, замовлення по каталогу або спільний шопінг. Тут ваша участь буде корисним. Кожен знає, що при виборі одягу, важливий погляд з боку. Не погано — разом відправитися за новим чтивом. Особливе задоволення — розмовляти з продавцями, гортати нові книги, вибрати кілька видань Рубіної, Улицької, Веллера.

Можна зламати традицію сімейних застіль (з розмовами про політику) і витягнути маму з дому. За новими враженнями. Запросити у піцерію чи кафе, на концерт, в театр чи кіно. Якщо ви з дітьми зібралися в цирк, нехай бабуся поїде з вами, зустрінеться з дитинством. Щоб день дійсно був в радісний, його потрібно провести разом.

Звичайно, мамі сподобається кілька годин справжнього відпочинку: абонемент на антистресовий тайський масаж, SPA-догляд «Шовковий дотик» або ж «Жіночий каприз» — одне з вражень на вибір. Можливо, мама не відмовиться з’їздити на екскурсію по красивих місцях. Популярний подарунок — абонемент у басейн, на заняття йогою, в салон краси. Будь-які курси, заняття — це нові знайомства, які дозволяють збільшити коло інтересів. Можна організувати для мами посиденьки з подругами, знайти в мережі однокласників.

Подаруйте мамі нове захоплення. Якщо вона спілкується тільки з родичами і велику частину часу проводить вдома, можливо, пора прорубати вікно у віртуальний світ. Вибрати ноутбук, до нього самовчитель або курси, терпляче встановити потрібні програми, провести пару базових занять і показати можливості інтернету. Часто діти навіть не підозрюють, які у мами інтереси. Маючи доступ до мережі, мама завантажить будь тренінги, знайде нові рецепти, старі фільми, схеми вишивок, форуми та однодумців. Будете частіше бачитися — хоча б по скайпу. Може бути, мамі не завадить новий телефон, або комплект дисків з улюбленими фільмами.

Взагалі мамі приємний будь-який подарунок від дітей. Тому що він означає турботу і любов. Не скупіться на ласкаві і добрі слова, подякуйте маму за все, що вона для вас зробила і чого вона вас навчила. Напишіть на листівці вірш, оперувати даний лист, якщо живете в різних містах. І, як найкращий на світі подарунок — скажіть: «Мамо, я тебе люблю».

Статная походка. Компрес для ног. Упражнения при атеросклерозе сосудов головного мозга.
Що подарувати для мами / який подарунок вибрати мамі на день народження
Рубрика: UA.