Що подарувати дівчині на 8 березня. Подарунок дівчині, коханій 8 березня

ЩО ПОДАРУВАТИ дівчині НА 8 БЕРЕЗНЯ

Власноруч спечений торт буде просто чудовим подарунком для дівчини на 8 березня, до того ж — дуже несподіваним. Можна подарувати в’язку наповнених гелієм повітряних кульок ( випустіть їх разом!) І музичний диск з її улюбленими піснями.

Багато дівчат, незалежно від віку, люблять м’які іграшки. І напевно вашій дівчині подарунок на 8 березня сподобається, якщо вона отримає ювелірна прикраса, — такий подарунок до 8 березня точно поза конкурсом!

Відмінний презент — фотосесія у професійного

фотографа, про це мріють багато дівчат.

Може бути, ваша дівчина озвучувала колись свої заповітні бажання — наприклад, покататися на коні або пожити пару днів в шикарному готелі на березі моря? Подаруйте їй таку можливість!

Справжній рай для дівчини — це магазин нижньої білизни, одягу, косметики та парфумерії. Придбайте сертифікат в такий магазин і зробіть казковий подарунок на 8 березня!

Подарунок дівчині на 8 березня

Смаки сучасних дівчаток, як відомо, полярно відрізняються. Одні

зрадіють шпильці, браслету або » щоденника для дівчаток», іншим сподобається диск з музикою, набір з бісеру або підписка на модний журнал, а третім припаде до смаку кімнатна квітка типу » Травянчик «.

Непоганий варіант в якості подарунка на 8 березня дівчині — оригінальна футболка з фотографією улюбленого артиста або прикольною написом.

Більшість дівчаток на 8 березня обрадує нестандартна підставка для дисків — наприклад, у вигляді м’якої іграшки, а також стильна флешка, аксесуари для мобільного телефону або комп’ютера.

Найголовніше — будь-який подарунок на 8 березня дівчині має бути зроблений від душі. Не забудьте : в першу чергу вручаються квіти в комплекті з вашою посмішкою і найкращими словами, а вже потім можна подарувати основний подарунок.

Подарунок дівчині «безкоштовно, але від душі»

Подарунок дівчині на 8 березня, який коштує дорого, але не вимагає грошових витрат, можна зробити своїми руками. Зрозуміло, в цьому випадку результат буде залежати тільки від навичок і вмінь. Хлопчикам рекомендується навчитися працювати з солоним тістом, з цієї пластичної маси досить просто ліпити різні фігурки тварин, квітів, овочів. До речі, з тіста можна зробити забавні подарунки на 8 березня для дівчаток з класу.

Подарунки на 8 березня, виготовлені в техніці декупаж, також не зажадають великих витрат. Купити доведеться тільки серветки і клей ПВА. Використовуючи цю техніку, вийде перетворити на справжні шедеври коробки, пляшки, старі вази, кашпо для квітів, тарілки. Трохи зусиль і унікальними стануть альбоми для фотографій, нудні настінні годинники, що завалялися на балконі табуретки і втратили свій первісний колір баночки для сипучих продуктів.

Уміння вишивати розширює межі можливих подарунків до 8 березня. За допомогою кольорових ниток можна створити для мами справжню картину, вишити диванну подушку або накидку на стілець. Тим, хто поки не навчився техніці вишивки, можна спробувати себе в нескладному шиття і зшити кухонні прихватки, фартух або подушку — игольниц.

Якщо немає ні грошей, ні здібностей до рукоділля, привітати дівчину все одно потрібно. Це можна зробити за допомогою красивого вірші та листівки.

Травяные ванны. Оценка кожи. Идеалы красоты в разные эпохи.
Що подарувати дівчині на 8 березня. Подарунок дівчині, коханій 8 березня
Рубрика: UA.