Що подарувати дівчині, а що їй дарувати не можна

День святого Валентина, 8 березня, чергова урочиста річниця (місяць, тиждень) урочистого початку ваших урочистих відносин… «Життя в парі як поле з мінами — всюди втикане святами і святечками», які, з одного боку, ніби як нічого особливого й не значать, а з іншого — явно вимагають подарунка. Питання — якого саме?

Дарованому коневі, звичайно, в зуби не дивляться, але ти ж і не збирався притягти його своїй дівчині або дружині на 8 березня? Тому чекай, що твій подарунок буде оцінюватися відразу за кількома параметрами. Щоб дізнатися,

за якими саме, ми проаналізували бажання дівчат та жінок на тему:

Який подарунок хочуть жінки?

1. Подарунок має інформувати дівчину про те, на якій стадії ваші відносини. Якщо ти налаштований на подальший розвиток подій, не треба дарувати їй конструктор Lego, що символізує фортецю вашого союзу. Краще скажи про це прямо: вручи щось, що об’єднує вашу пару — наприклад, путівку на двох в пансіонат. Якщо ж ти поки не впевнений, що готовий спільно зустріти старість. Обери тематичний подарунок, який покаже,

що ти принаймні вивчив її пристрасті.

2. Подумай, що ти плануєш повідомити своїм подарунком. Хочеш сказати «ти мені цікава» (але поки не більше того!), купи квитки в театр. «Я хочу тебе» — організуй вечерю при свічках з серенадами. А якщо влаштовуєш інсталяцію з підйомом місяця над пагорбами (ну, як у рекламі), це вже «виходь за мене заміж». Буде нерозумно наступного дня після такої «романтичної історії» повернутися до дружніх стосунків.

3. Для дівчини важливо, щоб подарунок тобі чогось коштував (сил, таланту, часу, грошей), але при цьому відповідав твоєму соціальному статусу. Якщо ти багато заробляєш, а даруєш дівчині дерев’яну саморобку, у неї це викличе подив. Та ж реакція буде, якщо ти, студент консерваторії, подаруєш їй кільце з діамантом. До речі, де ти його взяв?

4. Їй буде приємно, якщо заради подарунка ти в чомусь собі відмовиш. Наприклад, замість заздалегідь запланованих на цей день справ підеш з нею в театр, повезеш до мами на святковий борщ чи виїдеш разом з нею кудись на всі вихідні.

Зараз ти скажеш, мовляв, розумні поради кожен може давати, але що конкретно подарувати дівчині? Що ж, ми тут трохи подумали і придумали п’ять своїх варіантів подарунків для дівчини. Користуйся!

Що подарувати дівчині? Варіант 1
ФОТОАПАРАТ ДЛЯ СТВОРЕННЯ МИТТЄВИХ ЗНІМКІВ POLAROID

Це доісторичне пристосування, які плюють фотокартками сумнівної якості відмінно підійде для еротичної фотосесії після романтичної вечері. Моментальний результат, неможливість обробити або перезняти кадр роблять безцінним кожен відображений момент. А відсутність негативів і цифрового варіанту фотографій виключають ризик того, що ти одного разу пошириш їх в пориві розриву відносин.

Що подарувати дівчині? Варіант 2
ПРОФЕСІЙНА ФОТОСЕССІЯ

У студії, зі світлом, фотографом і зміною образів. Нехай у дівчини в альбомі будуть фотографії, на яких вона виглядає так, як хочеться їй, а не так, як вона виходить звичайно на знімках, зроблених тобою. І обов’язково з’явися в кадрі, щоб у вас було якомога більше спільних портретів, які ви зможете поставити в ті рамки, що надарували вам друзі на минулі свята. Друг-фотолюбитель теж підійде, якщо немає можливості розщедритися на студію. Але заздалегідь дізнайся, хотіла б вона взагалі мати таке портфоліо — якщо вона не готова кривлятися перед камерою, всі твої старання будуть вилетіла пташці під хвіст.
Професійна фотосесія — відмінний варіант подарунка для дівчини

Що подарувати дівчині? Варіант 3
КВИТКИ НА КОНЦЕРТ

Дівчата люблять видовища. Деякі — навіть розбираються (або хоча б роблять вигляд, що розбираються) в мистецтві. Якщо ти помічав щось подібне за своєю супутницею, тобі і квитки в руки. Похід на балет, в оперу, на концерт для фортепіано з валторною або мюзикл — відмінний привід для дівчини вбратися в краще плаття і нарядити тебе в єдиний піджак. Головне — заздалегідь прочитай анотацію. П’ятигодинний експериментальний спектакль може приспати кого завгодно.

Що подарувати дівчині? Варіант 4
ПОЇЗДКА

Ідеально, якби це був вояж до Європи на оперну прем’єру, але приурочити до Вашого Святу можна і поїздку в яку-небудь безвізову курортну країну. Не економ на готелі. Особливо багато ти все одно не вигадаєш, а три зірки в Таїланді це зовсім не те ж саме, що три зірки в Парижі. Продумай питання з трансфером від аеропорту до готелю і назад, замов для вашої пари окрему машину, та новіші.

Що подарувати дівчині? Варіант 5
ЗРОБИ САМ

Самостійно написана картина, зліплена з глини фігурка, ліногравюра з власним віршем, тематичний фотоколаж, відеокліп, пісня — все, на що у тебе вистачить фантазії, таланту, часу і терпіння буде оцінений як самий зворушливий подарунок на світі. Правда, з розрахунком, що на її день народження ти вже приготуєш щось побільше глиняної свистульки або шматка лінолеуму.

Малышу исполнилось 6 месяцев. Женщины дают на отдыхе. Лфк укрепление мышц живота.
Що подарувати дівчині, а що їй дарувати не можна
Рубрика: UA.