Що означає, коли сниться щось. Сонник. які причини цього

10 найпоширеніших нічних кошмарів

Письменниця і радіоведуча Дайан Брендон займається дослідженнями сну вже багато років і вже розшифрувала сотні сновидінь. «Мені видається, що наша підсвідомість (джерело більшої частини, хоча і не всіх наших снів) — це союзник, який намагається повернути нам нашу цілісність і внутрішній баланс» — говорить Брендон.

Хвороба або які-небудь надзвичайні ситуації, пов’язані зі здоров’ям

Цей кошмар може пояснюватися страхом людини перед будь-чим новим і невідомим, що тільки входить в його

життя. Але, крім цього, він може означати і страх підхопити серйозну хворобу, і страх, що щось може піти не так, як було задумано.

На вас нападають або ви поранені

Цей тип кошмару відображає страх перед іншими людьми — наприклад, що людина не зможе вписатися з певне коло, або що його будуть критикувати. Іноді такий сон може бути викликаний і побоюваннями прямого насильства.

Проблеми з автомобілем

Цей сон може означати, що людина не відчуває в собі сил рухатися в своєму житті далі або навіть

що він втратив контроль над власним життям.

Тонути

Цей кошмар може означати, що ви відчуваєте себе пригніченим або витратили безліч зусиль на яку справу, нічого не отримавши взамін. Для пояснення цього сну важливо взяти до уваги всі нюанси, які в ньому присутні.

Падати

Саме по собі падіння уві сні не можна назвати кошмаром — існує так зване «гіпнагогіческіе стан» або перехідний стан між сном і неспанням. Це коли ми відчуваємо, що падаємо, здригаємося, прокидаємося, і тут розуміємо, що спали. Справжні ж кошмари з падіннями можуть відображати боязнь висоти, страх втратити контроль над ситуацією, відчуття відсутності під ногами твердого грунту в житті, або навіть страх смерті.

Випадають зуби

Людина, яка якому сняться випадають зуби, або відчуває, що не може направити своє життя в потрібне русло, або що не справляється з покладеним на нього завданням. Крім того, такі сни можуть бути знаком невпевненості в соціальному житті, відчуття власної непривабливості або страх, що розкриється некомпетентність у чому-небудь.

Загубитися

Для дорослого він може означати відсутність почуття твердої опори в житті, що людина не знає, яке прийняти рішення, і в якому напрямку рухатися далі.

Завалити екзамен

Це дуже поширений тип сновидінь, хоча деталі можуть бути абсолютно різними. Вони можуть вказувати на те, що людина відчуває себе неготовим до чого-небудь або що не зробив важливу справу так, як слід було. Крім того, завалювати іспит у сні може людина, що відчуває, що повинен доводити свою спроможність чи відчуває своє невідповідність місця, яке займає.

Виявитися голим у публічному місці

Цей кошмар часто означає, що людина відчуває себе вразливим чи беззахисним, як якщо б його секрети могли стати відомі всім, що він може не виправдати очікувань або не впоратися з чим-небудь.

Переслідування

Багатьом людям уві сні доводиться тікати від кого-небудь або чого-небудь. Зазвичай це означає, що людина відчуває себе пригніченою, що його наздоганяє щось, чого він старанно намагався уникати або що він боїться не встигнути зробити те, що необхідно.

Упражнения для мышц живота при грыже. Зарядка для худых. Противовоспалительные лосьоны.

Що означає, коли сниться щось. Сонник. які причини цього

Що означає, коли сниться щось. Сонник. які причини цього
Рубрика: UA.