Сценарій сучасного весілля

Одруження — це подія з усталеними століттями традиціями. Але в тому вигляді, в якому це свято існував сторіччями, він практично не відзначається. Майже кожен сценарій сучасного весілля несе в собі щось нове або по — своєму обіграє старовинні традиції. Адже всі хочуть, щоб їх торжество було неповторним і не схожим ні на яке інше.

Викуп нареченої

Цей один із самих центральних весільних обрядів, з якого, власне і починається все святкування, не втратив своєї актуальності й досі. І справа не в тому, що він несе в собі ту ж смислове навантаження,

як і, скажімо, років триста тому. Викуп на сьогоднішніх церемоніях — чисто символічний церемоніал, і проходить він у всіх по — різному.

Незважаючи на те, що деякі вважають процес викупу нареченої пережитком минулого, мало хто від нього відмовляється. Практично будь-який сценарій сучасного весілля увазі розплату нареченого за ті, що ввозяться наречену. І всі намагаються зробити цю частину торжества цікавою, незвичайною і, головне, веселою.

Єдине, про що потрібно обов’язково пам’ятати

— так це про те, що викуп нареченої не повинен дуже сильно затягуватися, максимальна тривалість — трохи більше тридцяти хвилин. І не намагайтеся придумати для нареченого які-небудь » забубенную » завдання — так і весілля можна засмутити.

Тематичні весілля

На сьогоднішній день весілля, витримані в стилі якоїсь певної тематики — не те що не рідкість, а, можна навіть сказати, давно впевнено увійшли в моду. Та й дійсно, звичайний порядок — викуп нареченої, розпис у РАГСі, традиційна прогулянка і банкет з танцями — всім вже приїлися, кожна пара хоче чого-небудь незвичайного. Ось тому-то, продумуючи сценарій сучасного весілля, слідуючи традиційній канві, всі заходи урочистого дня якось обіграються, доповнюються якимись «родзинками » , які нікому не дозволять нудьгувати.

Найпоширеніші теми — це ретро, бали Срібного століття, стиляги, казкові пригоди, гавайські безумства і безліч інших. В принципі, для створення стилізації досить згадати улюблену казку або кінофільм — і ось вам майже готовий сценарій. Залишилося його тільки адаптувати під конкретних нареченого з нареченою і гостей.

Головне в таких весіллях — деталі. Все має відповідати обраній тематиці — і наряди, і декор, і запрошення, і навіть меню. Ну і не забудьте про презенти запрошеним — вони повинні бути витримані в тому ж дусі.

Реєстрація на виїзді

Тематичні весілля цілком можна пов’язати з виїзною реєстрацією шлюбу. Зрозуміло, що сама по собі офіційна церемонія, проведена не в палаці одружень, а на березі моря або в старовинному парку, вже є » затравкой » до незвичайних подальшим святам.

Якщо сценарій сучасного весілля увазі саме таку реєстрацію, то треба звернутися до працівників РАГСу заздалегідь, а ще краще обумовити це прямо при подачі заяви.

Спробуйте самі написати реєстратору мова — це буде краще, ніж слухати стандартні вітання і побажання.

Кортеж молодят

У цьому питанні теж можна відійти від традицій. Відмовтеся від приїлися лімузинів. Набагато ефектніше виглядатиме виїзд нареченого з нареченою на ретро — автомобілях (серед них трапляються шикарні кабріолети ) .

Ну а вже якщо хочете зробити своє весілля і зовсім схожою на казку — візьміть в оренду екіпаж або справжнісіньку карету, запряжену парою гнідих. Такий виїзд точно запам’ятається на все життя.

Лечебная физкультура для живота. Сообщение на тему идеал красоты. Упражнения с брюшной грыжей.
Сценарій сучасного весілля
Рубрика: UA.