Самолікування — основні проблеми і небезпека

У вік сучасних технологій можна сказати абсолютно точно — не існує нешкідливих ліків. Навіть самий нешкідливий препарат, може бути вкрай небезпечний, адже багато, в інструкції із застосування, навіть не згадують про побічні явища, а якщо і згадують, не факт, що ми взагалі Снізойді до прочитання інструкції.

В аптеку часто приходять люди з проханнями «небудь від живота», «треба щось від голови», не розуміючи те, що ці симптоми можуть говорити а дуже важливих речах, наприклад, про більш складні захворювання, які ховаються ось під

такий маскою головних болів.

Відповідно до сучасної статистикою, найчастіше без рецепта продають знеболюючі препарати, тобто добре всім знайомі анальгін, парацетамол та інші.

Далі ж йдуть ліки проти застуди, потім — шлункові, корисні вітаміни, препарати проти алергії та антибіотики. Кожній людині слід знати про побічні ефекти від різних ліків.

    Група А — це такі побічні дії, які будуть розвиватися в строгій залежності від дози прийнятого препарату. І звичайно, сюди включають різні токсичні
    реакції вашого організму. Група В — побічні ефекти, що розвиваються незалежно від дози. Група С — ефекти, які дають про себе знати, якщо знаходяться в організмі при довгому застосуванні препарату. Група D — найнебезпечніша група побічних дій, включає в себе речовини, які можуть викликати утворення канцерогенів (ракових клітин) в організмі.

Дія будь-якого препарату — індивідуально, і побічні ефекти можуть і не проявитися відразу, але все-таки слід бути обережніше ставитися до свого здоров’я і організму. Тому проконсультуйтеся зі своїм лікарем перед тим, як купити якесь нове, або навіть добре знайоме вам ліки.

Малышу исполнилось 6 месяцев. Женщины дают на отдыхе. Лфк укрепление мышц живота.

Самолікування — основні проблеми і небезпека

Самолікування — основні проблеми і небезпека
Рубрика: UA.