Салат «Дві половинки » до дня Святого Валентина : рецепт

У День Святого Валентина так хочеться порадувати кохану людини чимось цікавим. Тим, чим ніхто інший ніколи його не пригощав. блюдо це важливо не тільки смачно приготувати, а й вишукано оформити. пропонований святковий салат до дня Святого Валентина з символічною назвою буде чудово виглядати на святковому столі, накритому спеціально для романтичного вечері. Рецепт з покроковими фото допоможе вам у його приготуванні.

Салат «Дві половинки » до дня Святого Валентина : рецепт

У відомій пісеньці про любов є такі слова: «Ти і я —

половинки… » Цей овочевий салат оформлений у вигляді серця, візуально розділеного на дві частини, що символізує злиття воєдино двох люблячих сердець.

Інгредієнти для салату «Дві половинки «

    2 невеликі картоплини, 1 велика морква, 1 салатна буряк, 1 солоний огірок, 3 ст. ложки зеленого горошку, 1 яйце, розсіл, майонез.

Рецепт приготування до дня Святого Валентина

1 ) Підготуйте овочі для салату: зваріть буряк, моркву, картоплю. оскільки готувати салатик ви будете для романтичної вечері,

тобто на двох, то візьміть дві невеликі картоплини, одну велику морквину і одну буряк. ще знадобляться один солоний огірок, а також три столові ложки горошку. Зваріть круто одне яйце.

2 ) Всі продукти, за винятком горошку, натріть на крупній тертці. Перш, ніж терти моркву, відріжте від неї два тонких гуртка. Вони згодом знадобляться для прикраси салату.

3 ) Зручніше робити салат у формі серця на плоскій тарілці. викладати продукти треба по черзі. Спочатку з тертої картоплі сформуйте сердечко. потім точково накапайте майонез. Багато класти не потрібно, інакше салат буде занадто жирним.

Викладаємо перший шар салату з тертої картоплі

4 ) Акуратно розкладіть поверх картоплі дві столові ложки горошку. трохи горошку треба залишити для подальшого оформлення салату.

Другий шар салату — зелений горошок.

5 ) Наступний шар — солоний огірок. Акуратно розрівняйте поверхню і злегка змочіть розсолом від огірків. Візьміть для цього одну неповну столову ложку розсолу.

6 ) Четвертим шаром буде яйце.

7 ) Залишився останній, верхній шар. Його зробіть з моркви й буряка. їх заздалегідь треба змішати з майонезом. Зліва покладіть моркву, а праворуч — буряк. з приготованих кружечків моркви треба вирізати сердечка і прикрасити ними » Бурякову » частину салату. По контуру получившегося сердечка укладіть » Намисто» з горошку.

Святковий салат «Дві половинки » до дня Святого Валентина готовий!

Приємного апетиту і романтичного настрою!

Лфк укрепление мышц живота. Упражнения для мышц передней брюшной стенки. Чистая кожа аспирин.

Салат «Дві половинки » до дня Святого Валентина : рецепт

Салат «Дві половинки » до дня Святого Валентина : рецепт
Рубрика: UA.