Розсада помідор — коли пікірувати помідори

Розсада помідор — коли пікірувати помідори

Ви густо посіяли насіння помідорів у невеликому лотку і незабаром, менше ніж через тиждень, побачили дружні сходи. Сіянці стрімко ростуть і витягуються, тому що їм тісно в маленькій ємності. Не забудьте поставити розсаду помідор на сонячне місце, вони дуже потребують хорошому освітленні і деякому зниженні температури до 20 град. вдень і 16 град. вночі.

Коли в серединці між сім’ядольними листочками ви дочекалися два хороших справжніх листочки (як на фото вище), пора пікірувати розсаду. Це

доводиться на 10-15-й день після сходів. Переращівать такі паростки не рекомендується, особливо якщо вони тісняться в маленькому лотку.

Найоптимальніший термін пікірування розсади томатів — гарний розвиток двох справжніх листочків. Вік розсади — 10-15 днів від сходів.

Тобто, термін коли пікірувати помідори:

1. Розвиток двох справжніх листочків.

2. 10-15 днів після сходів.

3. Час за місячним календарем (див. нижче).

Для вдалого пікірування не забудьте вибрати час за місячним календарем.

Не можна тривожити рослини в день молодика і повного місяця, а також, коли місяць проходить в знаках Водолія і Лева. Кращий час за місячним календарем — на зростаючому місяці, яка знаходиться в знаках Риби, Тельця, Рака, Терезів, Скорпіона і Козерога. На убуваючому місяці пікірувати не варто, але якщо так виходить за часом, не засмучуйтеся, нічого страшного не станеться.

За 2-3 години перед пікіровкою розсаду не забудьте добре полити, щоб коріння сіянців добре розділялися. Удачи!

Идеалы красоты в разные времена. Физкультура упражнения со скакалкой. Упражнения для укрепления мышц живота при грыже.

Розсада помідор — коли пікірувати помідори

Розсада помідор — коли пікірувати помідори
Рубрика: UA.