Розіграші на 1 квітня в школі

Як весело провести в школі 1 квітня, розігравши вчителів та однокласниківРозіграші на 1 квітня в школі.

Якщо ти хочеш влаштувати розіграш у школі з 1 квітня, пам’ятай, твої жарти не повинні бути жорстокими.

Розіграші на 1 квітня в школі

1 квітня — День сміху. Це, напевно, найвеселіший день в році. День, коли можна і потрібно розігрувати оточуючих. Однак не варто забути і про те, що розіграші не повинні бути травмонебезпечними.

Отже, як же можна розіграти вчителів 1 квітня:

— Якщо не боїшся праведного гніву вчителя, можна натерти класну дошку милом. У цьому випадку крейдою по ній писати неможливо.

— Треба взяти картонну коробку і поставити її на шафу або що-небудь вище людського зросту. При цьому днище коробки потрібно вирізати, а відкривається верх залишити. Збоку потрібно наклеїти яскравий, помітну здалеку напис, наприклад, презервативи, і заповнити коробку конфетті. Коли вчитель зайде в клас і побачить коробку, він спробує її зняти (або попросить когось із учнів) , а коробка без дна — жертва буде обсипана конфетті.

Розіграші на 1 квітня в школі

— Підійти до вчителя і сказати, що його викликає до себе директор. При цьому на двері директорського кабінету потрібно трохи заздалегідь повісити плакат такого змісту: Першого квітня нікому не вір!
Однокласників можна розіграти так :

— Трубку телефону товариша (частина до якої прикладають вухо) можна намазати помадою і зателефонувати йому. Коли він візьме трубку, його вухо буде все в помаді.

— Посперечається з однокласником, наприклад, на йогурт, що він не зможе пробігти за хвилину якусь, завідомо коротку дистанцію. Збери глядачів і можна починати забіг. Час фіксуй за секундоміром. Природно, жертва розіграшу пробіжить вказану відстань швидше хвилини і потребують приз. На що необхідно відповісти: — Ми ж сперечалися, що ти за хвилину пробіжиш, а ти швидше. Програв, значить.

— Також можна запропонувати кому-небудь газовану воду, заздалегідь кілька разів струснувши пляшку.

— Ну і, звичайно ж, стандартний розіграш : «А у тебе спина біла» , ніхто не відміняв!Розіграші на 1 квітня в школі