Рецепт рахат — лукум

А ви знаєте, з чого роблять рахат — лукум? У Туреччині його традиційно готують на цукровому сиропі з додаванням рожевої води, яка є побічним продуктом від виробництва рожевого масла. Завдяки додаванню рожевої води солодкість набуває незвичайний квітковий аромат. Щоб надати лукум незвичайний смак і аромат, в нього можна додати під час варіння горіховий сироп, трохи сиропу від варення, подрібнені горіхи і навіть прянощі. Але головним інгредієнтом лукума є крохмаль, без якого солодкість буде нагадувати желе і не придбає необхідну текстуру.

Давайте ж спробуємо приготувати рахат — лукум.

Рахат — лукум з горіхами

Для приготування рахат — лукум за цим рецептом можна взяти будь-які горіхи, які вам подобаються. Дуже добре відтіняють смак солодощі фісташки, фундук і мигдаль, хоча і прості волоські горіхи також підходять. Щоб приготувати рахат — лукум за цим рецептом, візьміть :

    6 ст. води 3 ст. цукру 3 ст. кукурудзяного крохмалю 0,5 ст. очищених горіхів 0,5 ст. цукрової пудри

Очистіть горіхи і подрібніть їх. Залийте крохмаль

3 склянками води, розмішайте, щоб не було грудочок, і так залиште на деякий час. Потім у каструлю висипте весь цукор і додайте решту воду. Доведіть до кипіння, час від часу помішуючи, щоб на стінках не було цукру. Поки сироп закипає, зніміть з нього піну, потім, швидко розмішуючи, влийте в нього крохмальний розчин. Додайте подрібнені горіхи і продовжуйте варити масу до сильного загустіння.

Готову масу викладіть в застелену пергаментом форму ( якщо у вас силіконова, тоді можна і без вощеного паперу ) і залиште на 4 години для охолодження. Готовий рахат — лукум розріжте на шматочки і обваляйте в крохмалі. Струсіть надлишки крохмалю, потім обваляйте солодкість в цукровій пудрі. Якщо цього не зробити, тоді при контакті з цукровою пудрою з лукума почне виділятися вода, тому солодкість буде схожою на вологе желе.

Что есть красота.красота в понимании разных эпох. Упражнения для укрепления брюшной стенки. Статная походка.

Рецепт рахат — лукум

Рецепт рахат — лукум
Рубрика: UA.