Про що говорити з дівчиною? Конкретні фрази

Про що говорити з дівчиною

Набридли незручні паузи в розмові? Тоді ця частина сайту для вас!

Тут ви знайдете список питань які можна задати дівчині під час вашого побачення. Головне будьте собою і говорите всі фрази з упевненістю.

Не забувайте посміхатися. Це покаже дівчині, що вам цікаво з нею спілкуватися, і ви отримуєте задоволення — а це найголовніше в спілкуванні.

Реагуйте на її відповіді, не варто після її відповіді просто кивати і говорити «наступне питання..», задайте одне питання, і це дасть вам хвилин 15 нормальної

розмови, а може навіть і більше. Ось наприклад: Ви поставили запитання «Романтична ти людина?» І вона відповідає вам «Так, я дуже люблю романтику, мені приємно, коли хлопець робить мені такі знаки уваги», на що ви можете відповісти «Так, мені теж подобається романтика в відносинах, особливо коли вона обом подобається. А ти пам’ятаєш свій найромантичніший подарунок / жест? «І так далі на тему романтики.

Можете періодично її підколювати, тобто вона скаже щось смішне. Навіть не можете, а потрібно.

Без сміху ви далеко не підете. Наприклад, можна підколоти її, якщо ви знаєте, що в дитинстві вона була смішним дитиною, можна її підколоти на цю тему. Але не треба просто висміювати і знущатися. Не забувайте, все робиться жартома.

Філософські теми теж можна торкнутися на побаченні, але тільки якщо ви впевнені, що дівчині вони будуть цікаві. Якщо ви вважаєте, що її інтелект не «дотягує» до таких розмов не піднімайте такі теми.

Не треба брехати. Говорити ви можете все що завгодно, але брехати не треба. Зрештою, коли всі спливе, дівчина цього не оцінить.

Не треба розхвалювати себе весь вечір. Дії завжди були краще слів.

Чи не згадуйте в розмові своїх колишніх дівчат. Я думаю, тут навіть додати нічого.

І тепер ви будете знати про що говорити з дівчиною і у вас не виникне незручних пауз у розмові, бажаю вам успіху! ))

Якщо вам цих тем недостатньо, то перейдіть сюди: запитання дівчатам.

Та й просто погуляйте по сайту, я думаю ви знайдете всю потрібну інформацію.

Перейдемо до самого списку тем для розмови.

Що твої батьки не зробили для тебе? Який самий божевільний вчинок ти зробила? Останній фільм який ти подивилася в кінотеатрі? Любиш ходити в кінотеатри? Чим займаєшся у вільний час? Як ставишся до людей нетрадиційної орієнтації Що важливіше: майбутнє, сьогодення або минуле? Любиш пригоди? Що для тебе важливіше — друзі, батьки, кар’єра чи хлопці? Твоє найкраще досягнення яким ти пишаєшся? Блондини або Брюнети? Найкращий спогад про дитинство? Улюблена частина тіла? Як вважаєш яку роботу повинен хлопець мати? Романтичний ти людина? Чи віриш у магію? Чи віриш в гороскоп? Читаєш кожен день? Збувався? Якби ти могла повернутися в минуле і дати самій собі раду, що-б ти порадила? У ляльки грала?? Була улюблена лялька? Як звали її? Що вибереш кота чи собаку?

Про що говорити з дівчиною? Гортайте далі! Тут багато тем для розмов з дівчиною! Головне не бійтеся, але не перестарайтеся. Будьте природним і розмова сам собою буде йти.

Как скрыть сутулость. Гимнастика для мальчиков упражнения. Мальчики и силовые упражнения.
Про що говорити з дівчиною? Конкретні фрази
Рубрика: UA.