Прання дитячої білизни — посібник для мам

Всі мами задаються постійно питанням про те, яким засобом прати дитячу білизну. Не рекомендують фахівці використовувати так звані пральні порошки синтетичні для прання дитячої білизни.

Справа вся в тому, що вищеназвані засоби з великою працею виполікуються з усіх видів тканини, невеликий відсоток цих речовин все ж залишається на випраної одязі. Цей-таки не виполоскати залишок синтетичного порошку може призвести до того, що у дитини з’явиться алергічна реакція шкіри на пральний порошок, навіть, якщо він самий якісний і дорогий. Найкраще

для прання дитячої білизни використовувати так зване господарське мило.

Існують в даний час у продажу спеціальні дитячі мила для прання дитячої білизни. Розумніше за все дотримуватися такого правила, що дитяче білизна має бути випрати окремо від дорослого. Стираючи дитяча білизна, відмовтеся від його накрохмалювання, навіть, якщо вам здається, що вид білизни при цьому буде більш приємніше. Адже, як відомо, білизна, схильне процесу накрохмалювання, на дотик більш жорстке. У дитини дуже ніжна і вразлива

шкіра.

Знайте, що у дитини, яка спить на накрохмаленою простирадлі, відсутнє відчуття комфорту. До того ж така білизна набуває статусу менш гігієнічного, в порівнянні з білизною випрала. Накрохмалене білизна не в достатній кількості пропускає повітря і вологу, тому воно негигроскопично.

Для прання дитячої білизни дозволено використовувати спеціальні кондиціонери, які додадуть м’якість білизні і, як наслідок, відчуття комфорту. Намагайтеся тільки після застосування кондиціонерів добре виполіскувати білизна, інакше, крім м’якості білизни, можна ще й викликати шкірну алергічну реакцію. Сушити дитяча білизна рекомендується не в закритих приміщеннях, а на свіжому повітрі. Найкраще на балконі. Тоді воно ще і придбає запах свіжості.

Упражнения с мячом физкультура. Лфк с мячом. Местная ванна это.
Прання дитячої білизни — посібник для мам
Рубрика: UA.