Поради, як підтримати коханого у важкій ситуації

У житті кожної людини бувають періоди, коли йому необхідна підтримка. Щоб допомогти подолати його слабкість, часом досить просто дати йому виговоритися.

Якщо ви відчуваєте, що ваш чоловік відчуває труднощі, постарайтеся зробити все, що в ваших силах, щоб поліпшити його настрій і змусити повірити в себе, а між рядків ще раз нагадайте своєї пасії, що тільки разом ви — сила.

1 . Дайте зрозуміти своєму коханому чоловікові, що, незважаючи ні на що, ви вірите в його здатність все вирішити і виплутатися з будь-якої ситуації. Ваша впевненість

неодмінно передасться йому, і, завдяки такій підтримці, він відчує приплив сил і знайде вихід з ситуації, що склалася.

2 . Якщо ви знаєте, як треба вирішити проблему, з якою зіткнувся ваш молодий чоловік, запропонуйте йому оптимальний шлях для її вирішення. Правда, краще всього не говорити вихід з ситуації » в лоб». Постарайтеся підвести його до правильного рішення делікатно, натяками — хай краще він буде думати, що сам впорався зі своїми турботами.

3 . Без втоми нагадуйте йому, що він самий розумний,

і будь-яке рішення, яке б він не прийняв, буде єдино вірним. Так чоловік перестане мучитися сумнівами і буде діяти більш впевнено.

4 . Якщо ви знаєте корінь проблеми, ніщо не заважає вам придумати або привести реальний випадок з життя (своєї або спільних знайомих ) , як в аналогічній ситуації надходили відомі йому люди. Одним з найефективніших способів підняти йому настрій буде відповідна стаття в інтернеті ( газеті, журналі ) , у якій дається інструкція, як діяти в тій чи іншій ситуації.

5 . Протягом всього часу, яке близька вам людина проводить в депресії, роздумах і т. д. , будьте якомога більш уважні до нього. Постарайтеся прочитати його думки і зрозуміти, що він хоче. Не забувайте і про побутові сторонах питання — у чоловік завжди має бути смачна їжа, тепла постіль і… подруга життя. Все це допоможе йому на час переключитися і згадати про земні радощі, доступних йому в будь-який час.

6 . Ні в якому разі не впадайте в депресію самі. Якщо ви не будете випромінювати позитив, ваша друга половина піде в себе ще глибше, переживаючи подвійно : тепер не тільки за себе, а й за вас.

Физические упражнения при грыжах живота. Глицерин для локтей. Перевязочки у детей.

Поради, як підтримати коханого у важкій ситуації

Поради, як підтримати коханого у важкій ситуації
Рубрика: UA.