Подарунок на весілля молодим, що краще подарувати?

Усім нам в своєму житті доводилося замислюватися, і Подарунки на весілля, Весільні подарунки, Подарунки на весілля молодятам часом неодноразово, про те, який вибрати подарунок на весілля молодим. І взагалі, дарувати саме подарунок на весілля чи гроші? І часто це питання більшість з нас, за досить рідкісним винятком, ставить у глухий кут.

Правда, спочатку питання про те, який подарунок на весілля молодятам вибрати, викликає досить активну роботу мозку, а вже потім невелике роздратування, так як потрібну відповідь від цієї роботи ми ніяк отримати

не можемо. Починаються розпитування у молодих, а що?, А ось це треба?, А може це? І т. д.

Молодята ж у свою чергу знизують плечима, або ж дають став вже класичним відповідь: «Гроші! Кращий подарунок на весілля — гроші! «

Якщо ж задуматися, то починаєш згадувати, що у більшості молодят велика частина грошей по закінченню весілля розходиться, розчиняється, загалом, просто зникає, так і не встигнувши матеріалізуватися в певні, цілком реальні речі. З часом багато молодят забувають навіть те, скільки

їм подарували на весілля грошей. Хоча це питання на момент дарування, повірте, є досить важливим чинником, причому не тільки для нареченого з нареченою.

Отже, першим пунктом значиться їх нинішнє добробут і потенційні можливості. Відповідно до цього всі молоді пари можна умовно розділити на три категорії:

    Ті пари, які після весілля житимуть з батьками, а їх, як показує практика, більшість. Відповідно, найближчим часом вони не будуть потребувати деяких речах, так би мовити, загального користування (каструлі, пральна машина, холодильник і т. д.). Пари, які будуть жити в окремій квартирі, яка знаходиться у власності, або знімається молодими. У цьому випадку їм потрібно практично все, аж до самих дрібниць (терка, поварешка, мильниця). Пари, у яких окрім квартири, є і повна обстановка в ній, тобто молоді, які на момент весілля вже ні в чому не потребують. Тут досить складно здивувати, та й взагалі піднести такий парі хоч який-небудь потрібний для них подарунок на весілля. Але і в цій ситуації, доклавши трохи фантазії, ви цілком можете придумати пару варіантів.

Другим пунктом значаться інтереси молодих. За ним також можна як відсікти, так і додати деякі види подарунків на весілля. Я маю на увазі те, чим вони люблять займатися в житті, так би мовити хобі. Може, вони люблять активний відпочинок на природі або займаються яким-небудь спортом.

Третій пункт, він включає в себе смаки молодої пари. Мається на увазі те, що підбирати подарунки на весілля слід за принципом «оцінять, не оцінять». Є люди, які люблять щось об’ємне, велике, яскраве і для них не обов’язково, щоб ця річ була дорогою. Є такі, кому, наприклад, подарують дорогу чайну пару з Англії, і вони дійсно будуть раді такому подарунку на весілля.

До речі, якщо ви хочете подарувати якусь річ, але для вас це дуже дорого, знайдіть собі однодумців (це може бути група друзів, родичів). Разом ви зможете собі дозволити піднести в дар річ більш цінну і дорогу, ніж якщо ви будите дарувати подарунки на весілля окремо.

Незвичайні подарунки на весілля.

Як вже говорилося вище, такого роду подарунки підійдуть для молодих, які вже ні в чому не потребують, або ж якщо ви хочете піднести молодим небудь цікавий, нестандартний подарунок на весілля.

Це можуть бути заняття дайвінгом на двох, особливо актуально перед поїздкою на море. Оплатити професійну фотосесію для молодих, так би мовити, для створення сімейного портфоліо. Спільне СПА. Стрибок з парашутом на двох, це, звичайно ж, для любителів екстриму, як я вже казала, при виборі дара слід думати про те, чи підійде цей подарунок саме для цієї пари. Походження прізвища тепер уже загальної, оформлене у письмовому вигляді під старовину у вигляді розгорнутого сувою, або ж на шкірі і вставлене в красиву рамку. Якщо у молодих добре з почуттям гумору, то для подарунка цілком можуть підійти фартухи з малюнком торсу Адама і Єви, з одного боку забавно, з іншого несе і практичний сенс.

Подарунки на весілля — гроші. якщо ваш вибір таки впав на грошову форму подарунка, то тут просто необхідно, щоб він був піднесений в незвичайній формі. Робиться це для того, щоб ваш подарунок на весілля, хоч це і гроші, був помічений і молодими та гостями і викликав не менший інтерес, ніж інші дари.

Наприклад, всю суму можна вкласти в скарбничку і даруючи, висловити своє побажання про те, на що ви саме даруєте гроші.

Можна подарувати гроші в загорненою трилітровій банці, сказавши, що даруєте молодим власний «банк».

Можна спорудити грошове дерево з відповідними папірцями замість листочків, або ж купити жива рослина і знову-таки прикрутити на нього купюри.

Можу запропонувати ще один варіант — це засклена рамка, а там, наприклад 50 євро (це умовна сума) і підпис, що тільки в разі крайньої необхідності розбити скло. Запевняю вас, що цей весільний подарунок буде зберігатися у молодих хоча б невеликий період часу.

Свойства кожи. Уроки красоты.. Уроки красоты.

Подарунок на весілля молодим, що краще подарувати?

Подарунок на весілля молодим, що краще подарувати?
Рубрика: UA.