Перші ознаки вагітності до місячних

Жінки і дівчата, особливо молоді дружини, наполегливо намагаючись завагітніти (особливо, якщо цього не відбулося з першого разу), вже після щойно закінчився статевого акту, прислухаються до своїх внутрішніх відчуттів, а не вагітні вони? І чекають від свого організму підтвердження, а раптом цього разу вийшло?

Може бути даремно прислухаються, на таких коротких термінах (до 3 тижнів) навіть досвідчені фахівці, використовуючи внутрівагінальной діагностику, не можуть підтвердити або спростувати такі припущення з 100% гарантією. Або інтуїція майбутньої

матері — більш якісна діагностика?

Адже дійсно, з того першого моменту, коли сперматозоїд запліднює материнську яйцеклітину, в організмі жінки посиленими темпами починають вироблятися гормони, що допомагають організму впорається із завданням виношування. Головним з яких, є прогестерон, який більшою мірою і впливає на зміну поведінки і переваг, вже вагітної жінки. Часто ці зміни багато хто плутає з ознаками передменструального симптому. Однак вони мають більш виражений характер. Определітся

точніше, що це — насуваються місячні або вагітність, допоможуть такі методи самостійної діагностики:

Міряйте базальну температуру!

Підвищена температура в анальному отворі може означати, що процес запліднення вже відбувся. Однак цей факт можна піддати сумніву, якщо це було пророблено тільки один раз і, можливо, з недотриманням правил вимірювання базальної температури. Тому, дотримуйтесь подальших рекомендацій: завмер температури, протягом 5-7 днів, проводите лежачи в ліжку, не встаючи навіть за градусником, покладіть його поруч ще з вечора або попросіть подати чоловіка. Градусник вставляйте обережно і не дуже глибоко, тримати близько 5-10 хвилин. Накресліть графік і вносите температурні зміни туди. Якщо температура тримається в межах 37,2 градусів і вище, є ймовірність, що ви вагітні. Але все ж, якщо ви не знаєте свою звичайну базальну температуру, цей метод для вас не буде надійним визначенням вагітності.

Найчастіше бігаємо в туалет

Цей симптом застудженого сечового, за відсутності даного захворювання, теж може бути серйозним підтвердженням вашого цікавого положення. Часті походи в туалет по малій нужді, обумовлюються збільшеним кровотоком внизу живота вагітної, так як жіночі органи вимагають більшої уваги з боку свого організму. Тому тиск на нервові закінчення посилюється, провокуючи нас на, часто навіть і не потрібний, похід в туалет.

Невеликі кров’янисті виділення

Коли запліднена яйцеклітина впроваджується в слизову оболонку внутрішньої стінки матки, через пошкодження цілісності матерії, можуть з’явиться кров’янисті виділення. Часто жінки, навіть можуть сплутати їх з не рясними місячними, або просто не звернути уваги.

Занадто рясні прозорі виділення з піхви

Це теж характерно для ранніх термінів вагітності, причиною збільшення кількості виділень служить, все той же гормон прогестерон, і якщо виділення, крім дискомфорту і відчуття постійної вологості, не викликають додаткових незручностей таких, як свербіж або почервоніння шкірних покривів і слизової, то можете не турбується, а прийняти цей факт, додатковим підтвердженням вашої вагітності.

Груди збільшується в розмірах і поболює

Це явище може бути попередником місячних, але при вагітності груди наливається інтенсивніше і дуже різко. Ви можете лягає спати володаркою звичайного першого розміру грудей, а прокинуться з грудьми розміру менше другого. При тому, при обмацуванні груди не дуже болюча, але її «налитої» створює певний дискомфорт. Збільшення грудей поєднується з роботою такого гормону, як пролактин, який відповідальний в організмі майбутньої мами за вироблення грудного молока.

Підвищений дискомфорт в області живота і в області попереку

Ці незручності можуть порозуміються тим, що матка, після запліднення яйцеклітини і прикріплення її до стінки, починає збільшуватися в розмірах. Ці зміни і провокують нестандартні больові відчуття в місці, де вона знаходиться — внизу живота.

Різкий стрибок ваги

Вага може збільшиться дуже різко, це відбуватися знову таки через гормональну перебудову. Причин збільшення ваги може бути кілька — це підвищений апетит, в слідстві чого, набирається реальна вага, а може бути вага, обумовлений затримкою рідини в організмі і збільшенням об’єму крові. Все це необхідно для створення оптимальних умов для виношування дитини, адже тепер рідину і поживні речовини потрібні не тільки вам, а й вашій дитині.

Токсикоз ранніх строків

Зміна смакових звичок, навіть їх перекручення, стійка непереносимість раніше улюблених продуктів, аж до провокування блювотного рефлексу, просто безпричинна нудота, запаморочення, непритомність, заколисування в автотранспорті — все це самі «улюблені» жінками провісники вагітності. Поява яких, практично на 90% запевняє жінку, що вона нарешті завагітніла.

Постійно підвищена температура тіла

Під час вагітності, організм реагує на що відбуваються в ньому зміни по різному. У деяких жінок, це може бути постійна субфебрильна температура, яка буде турбувати вагітну протягом усього першого триместру вагітності. Її не слід бояться, сприймайте її, як особливість вашого організму, просто намагайтеся більше відпочивати і дихати свіжим повітрям.

Робимо тест на вагітність!

Ще одним гормоном, який з’являється в нашій крові, з моменту зачаття і впровадження яйцеклітини в стінки матки, є гормон хоріонічний гонадотропін. Він виділяється в кров матері зростаючим ембріоном. Його кількість, відчутне для лабораторних аналізів, накопичується в крові вагітної жінки на четверту добу. Але кров на аналіз краще здавати на 7 день, після передбачуваного запліднення. І краще кілька разів, для того, щоб бачити динаміку. Якщо кількість гормону ХГЧ в крові стабільно збільшується — це дає 100% гарантію вагітності. Якщо йти до лікаря неохота, але дізнатися хочеться напевно, а не мучитися здогадками, ступайте в аптеку і купуйте тест на вагітність там. Тільки з його допомогою, вже на 14 день, після зачаття, коли в сечі буде достатня концентрація вищевказаного гормону, можна буде дізнатися чи настала вагітність або вам знову загрожують місячні. Але якщо ви не побачили довгоочікувані 2 смужки, не поспішайте зневірятися, може бути зачаття відбулося трохи пізніше, ніж ви припускаєте, повторіть тест через тиждень або все ж сходіть до лікаря.

Как при помощи одежды скрыть сутулость. Как с помощью одежды скрыть сутулость. Гимнастика для живота после операции.

Перші ознаки вагітності до місячних

Перші ознаки вагітності до місячних
Рубрика: UA.