Овен — гороскоп на місяць жовтень 2020

Овен — гороскоп на місяць жовтень 2020
Кохання у жовтні 2020 року буде нагадувати Овнам гру в казино. Начебто і фішки Ви кидаєте однаково, і ритуали на удачу дотримуєтеся, а от результат постійно різний: то великий виграш, то нищівний програш! Навіть не беріться за вивчення теорії ймовірності в надії вивести безпомилковий алгоритм дій, адже навіть гороскоп говорить, що цього місяця романтичні відносини у Вашого знака зодіаку будуть складатися несподівано і непередбачувано. Зараз неважливо, що Овен хотів сказати своїми натяками і компліментами,

бо предмет пристрасті сам все за Вас вигадає і почне діяти. Припустимо, Ви подарували колезі коробку шоколадних цукерок на знак вдячності за допомогу під час складного проекту, а вона вирішила, що це означає початок цукерково — букетний період роману і тепер без кінця косить оком в Вашу сторону, натякаючи на продовження. Аналогічна коробка цукерок може навести інших дівчат на думці про весілля, розставання, дружбі або зраді. У жінок — Овнів картина стане складатися точно також : одна і та ж усмішка
буде розцінена представниками протилежної статі як проста ввічливість, натяк на таємні почуття, легкий флірт, відверте спокушання або свідоцтво безглуздого виду залицяльника. Як Ви бачите, в жовтні фантазія Всесвіту і людства невичерпна, тому будьте готові до будь-яких несподіванок. Щоб уникнути непорозумінь з коханою людиною, Овен повинен максимально чітко позначити свою позицію і дізнатися плани другої половини. В середині осені Ви, швидше за все, будете налаштовані на легкі, ні до чого не зобов’язують відносини, так що шукайте партнера зі схожими цілями. Не починайте крутити роман з невідповідним людиною, в надії на те, що він забуде про весілля або не стане знайомити Вас з батьками, адже нічим хорошим це не закінчиться. Кохана людина буде по 5 разів на тиждень водити Вас повз ЗАГСУ, а в магазинах замість суконь міряти обручки. Через деякий час Ви втечете від шлюбного ярма і решту життя проживете з клеймом негідника або стерви, які виявилися не в змозі оцінити віддану любов і турботу.

У жовтні Овнам варто уважно стежити за мовою, особливо після пляшки горілки або в присутності симпатичного шанувальника. Не розпускати павині пір’я, прагнучи справити враження на співрозмовника, адже Ваша брехня виявиться настільки незручної, що решта знаки зодіаку без зусиль знайдуть масу нестиковок, на які безжально вкажуть. Овен потрапить в незручну ситуацію і втратить довіру людини, який міг би стати коханою людиною або одним. Будьте чесними і відвертими не тільки з сторонніми людьми, а й з членами сім’ї. Якщо Ви пообіцяли прибити поличку у ванній кімнаті або перестати витрачати половину зарплати на косметику, то доведеться виконувати. У цьому місяці партери Овнів будуть особливо нетерпимі до невиконання даних обіцянок. Вам може зійти з рук вбивство хом’ячка, але ніяк не повернення з роботи в 8:30 замість обіцяних 8:00 .

Вгадайте, про що мріє Овен у жовтні 2020 року, якщо він з ранку до ночі сидить в офісі, та ще й бере роботу додому на вихідні дні? Звичайно, про підвищення! Бажаючим просунутися кар’єрними сходами Овнам гороскоп радить не змінювати своїм звичкам завзятого трудоголіка і перемагати конкурентів витримкою і завзятістю. Уявіть, що тепле місце всього одне, а претендентів на нього — ціле море, тому Ви повинні бути на голову вище суперників. Поки Ваш колега сидить над чорновим варіантом розрахунків, Ви повинні вже заходити до начальника з фінальними цифрами, коли співробітник демонструє вигідний контракт, Вам слід показати два на настільки ж велику суму, тільки противник підніме трубку, щоб подзвонити потенційному клієнту, а Ви вже сидите в його офісі і обговорюєте деталі співпраці. У жовтні ключем до чарівної двері руководітельского кабінету стане безумовне домінування, так що будьте ласкаві його добитися. Настільки сильна зайнятість Овнів може не сподобатися його домочадцям, в результаті чого представники цього знака зодіаку отримають цебер докорів і відозв до почуття боргу. Постарайтеся м’яко пояснити скривдженим членам сім’ї, що стараєтеся виключно заради їхнього майбутнього, так як хочете мати можливість їздити у відпустку в нормальні країни, а не до тітки Зіні на дачу, і оплачувати навчання дітей в пристойному інституті, а не найближчому ПТУ. Ваші домашні зрозуміють і підтримають, а з таким надійним тилом Овни здатні на багато чого!

Тигр выпускает когти. Сообщение о красоте человека в разные эпохи. Гимнастика для передней брюшной стенки.

Овен — гороскоп на місяць жовтень 2020

Овен — гороскоп на місяць жовтень 2020
Рубрика: UA.