Овен — гороскоп на місяць вересень 2020

Овен — гороскоп на місяць вересень 2020
У вересні 2020 Овнів потягне на заборонені плоди, тому якщо Ви досі жили в раю, то будьте готові до вигнання. Найпростіший спосіб змусити представників цього впертого знака зодіаку небудь зробити — це сказати їм «не можна «. Це слово почне діяти на диваків, як червона ганчірка на бика, змушуючи стрибати вище голови, аби піти наперекір заборонам. У любовних відносинах Овен стане керуватися тією ж логікою: чим більше суперників крутиться навколо предмету обожнювання і чим категоричніше звучить

відмова, тим наполегливіше будуть атаки. Ви продемонструєте чудеса щедрості, винахідливості та креативності, щоб завоювати неприступну фортецю. До легко досяжним цілям Овен втратить інтерес незабаром після їх досягнення. Здавалося, ще вчора він завалював предмет обожнювання смсками, а сьогодні навіть не відповідає на дзвінки. Не перетворюйте в бездушного циніка і майте мужність красиво завершити красиво розпочатий роман. Люди, яких ми любили, і навіть ті, ким були просто захоплені, мають право на повагу
і вдячність. Не залишайте за собою шлейф озлоблених ексів, інакше за законом маятника одного разу хтось жорстоко розіб’є серце Вам, розтоптавши душу і самооцінку.

У вересні класичний Овен буде робити все по — своєму, і ніякої гороскоп йому не указ. Зірки це зрозуміли і тому відмовилися від усілякого участі в особистому житті цього впертого знака зодіаку. Ви можете зробити відносини з коханою людиною легкими і прекрасними, а можете вапна бурчанням і причіпками навіть ангела. Вам належить самостійно вирішувати, чи потрібно розвивати стосунки далі або краще спровокувати розставання.

Кров Овнів на початку осені почне вимагати постійного підживлення адреналіном. Ви з радістю приєднаєтеся до компанії екстремалів і вирушите підкорювати гірські вершини або форсувати річки. В азартні ігри в такому стані краще не грати, адже Ваш мозок відключиться після першого ж виграшу і включиться назад, коли господар залишиться в одних трусах, програвшись до нитки. Втім, вперті Овни навіть дріб’язковий суперечка здатні перетворити на шалений протистояння з залученням глядачів і обіцянкою поставити на кон місячну зарплату і власну нирку. У вересні 2020 тримайте себе в руках і не ризикуйте тим, що Вам дорого.

Проекти, за які в цьому місяці буде братися Овен відрізняються складністю, але при вдалому втіленні в життя обіцяють великі прибутки. Представники цього знака зодіаку рішуче налаштовані виграти війну за своє становище в колективі, а до дрібних промахів і тонких нюансів їм немає діла. Якщо Ви хочете донести до Овна — яку інформацію, то напишіть її великими буквами і суньте йому під ніс, адже область натяків для цього прямолінійного знака зодіаку зараз недоступна.

Начальник — Овен на початку осені продемонструє всьому офісу свою прискіпливість і категоричність. Якщо Ви не хочете, щоб підлеглі мислення плювали Вам в спину, то знизьте планку вимог, а в розмовах проявляйте більше такту. Якщо Ви в гонитві за вигодою когось боляче штовхнете, то за законом бумеранга це рано чи пізно повернеться до Вас самому. Намагайтеся критично оцінювати себе і власні вчинки, адже визнання недоліків — це перший крок до їх викорінення. Завдяки натиску і наполегливості справи у Овнів у вересні будуть йти відмінно. Однак гороскоп попереджає, що акцентувати увагу на своїх досягненнях та хвалитися успіхами небажано, адже цим Ви викликаєте заздрість у оточуючих людей. Може статися так, що, спіткнувшись, Ви замість співчуття і підтримки отримаєте зловтішні перешіптування за спиною.

У гонитві за цікавими проектами Овни не повинні забувати про рутинні обов’язки. Якщо Ви запустіть щоденні справи, то весь наступний місяць доведеться присвятити ліквідації завалу. В результаті настрій і мотивація виявляться на нулі, адже Овни так ненавидять нудну, монотонну роботу! Уявіть, що остогидлі завдання — це отрута : якщо ковтати по крупинці в день, то нічого страшного з організмом не трапиться, а от якщо зараз всипати в рот весь пакетик, то цілком можна сконати в моторошних керуючих. Ідіть до своєї мети, не розштовхуючи по шляху оточуючих, і тоді вересня 2020 подарує Вам успіх у справах і не покарає появою в житті нових ворогів!

Гигиена волос. Красота в разные эпохи. Разная красота в разные эпохи.
Овен — гороскоп на місяць вересень 2020
Рубрика: UA.