Овен — гороскоп на місяць травень 2020

Овен — гороскоп на місяць травень 2020
У травні 2020 Овнам не захочеться ні завоювання додаткових територій, ні підкорення нових рубежів, ні походів за незвіданим. Ви проживете цей місяць під девізом «Мій дім — моя фортеця» , присвятивши весь вільний час облаштування свого житла. Всім, хто знаходиться у фортеці Овна, доведеться попітніти над її ремонтом, адже, по-перше, спільна праця зближує, а по-друге, ініціатору робіт хочеться швидше з цим покінчити. Зараз другий половинкам Овнів краще не лізти до коханої людини з серйозними розмовами

щодо майбутнього або претензіями щодо справжнього (розкиданих шкарпеток, пересоленного супу, чи не викинутого сміттєвого відра ) . Справа в тому, що в травні представники цього знака зодіаку болісно сприймають будь-який замах на їх свободу і приходять в лють при вигляді обмежень. Вони і дорожні ліміти швидкості і заборонні знаки переносять важко, а тут ще й на сімейному фронті заборони! Швидше за все, після бурхливої ​​сварки партнер не тільки не виправиться, але ще й посилить ситуацію, щоб продемонструвати,
хто в домі господар. Якщо обранці Овнів зможуть утриматися від висловлення невдоволення їх звичками, то самі уперті поступово розслабляться і перетворяться на ласкавих і ніжних баранчиків, які із задоволенням поспішають вечорами додому.

Вільним Овном в травні знайти свою любов виявиться непросто, адже будь-яка людина, що бажає увійти в їхнє життя, буде просканований, вивчений і розглянуто під мікроскопом. Доступ в квартиру представника цього впертого знака зодіаку за ступенем захисту стане нагадувати допуск в секретну лабораторію з виробництва бактеріологічної зброї. Мало того, що гість повинен бути видатним ученим, розумною людиною, блискучим співрозмовником, так ще доведеться надати довідки про відсутність хвороб, патологій і судимості. Якщо Вас на першому ж побаченні півтори години розпитують, чи не пиячив чи Ваш дідусь і чи не страждала грибковими захворюваннями бабуся, то, швидше за все, Ваш залицяльник Овен. Однак такий підхід свідчить про те, що людина налаштована на серйозний, тривалий роман, а не на 1 спільне ранок. Шанувальники не буде квапити події і чесно пройде весь цукерково — букетний період, та й своїй обраниці надасть повне досьє на себе. Овен у травні 2020 позбавиться від властивої цьому знаку зодіаку поспішності і не злякає напором і натиском вподобаного людини.

У цьому місяці Овна захочеться убезпечити свої тили, а кращим засобом для досягнення цієї мети є гроші. Ви зможете спати спокійно тільки за умови наявності пристойного рахунку в банку і джерела стабільного доходу. Овнам важливо відчувати, що в разі форс — мажору (хвороба, пожежа, всесвітній потоп ) , вони зможуть допомогти собі і своїм близьким, сплативши дорогі ліки, відремонтувавши постраждалу квартиру або купивши квиток на ковчег. З цієї причини на роботі Ви будете викладатися на 100 % , прагнучи збільшити свій добробут.

Ваш настрій в цей період не можна назвати райдужним, адже Ви звикли, щоб проблеми вирішувалися все і відразу, а в травні подібного не відбудеться. Звиклим до швидкого ритму життя Овна такий стан справ буде діяти на нерви, адже зараз їх робочий день проходить немов у сповільненій зйомці, а офісне життя нагадує репортаж з життя равликів. Гороскоп радить набратися терпіння і не виходити з себе, адже в даний момент Ви нічого не зможете змінити. Не варто впадати в лють, якщо підлеглі вже 3 день вовтузяться зі звітом, а постачальник тиждень не може вирішити питання з застряглим на митниці товаром. Давши волю своїм темпераментом, Ви зіпсуєте відносини з колегами і заробите репутацію нестриманого, сварливого типу. У будь-якому плані дій Овнам слід розробити серію альтернативних ходів, щоб у разі зміни зовнішніх факторів своєчасно перебудуватися. Намагайтеся оперативно реагувати на дії конкурентів і імпровізувати. У травні 2020 Овнам для досягнення успіху слід навчитися не кидатися в люту атаку, а брати ворожі фортеці виснажливої ​​облогою. Так і власних сил Ви витратите менше, і втрати серед союзників будуть мінімальними.

От икоты массаж. Упражнения для брюшной грыжи. Комплекс упражнений с гимнастической скакалкой.
Овен — гороскоп на місяць травень 2020
Рубрика: UA.