Овен — гороскоп на місяць серпень 2020

Овен — гороскоп на місяць серпень 2020
У серпні 2020 Овнам слід бути готовими до того, що їх енергетичний потік знизиться до розмірів вузького струмочка. Щоб не загинути від зневоднення, представникам цього знаку зодіаку в кінці літа слід дотримуватися розумну економію сил. У цьому місяці Ви багато часу витратите на приведення в порядок особистого життя. Овен буде сортувати відносини, немов запаси старої картоплі : цю, прогнилу, в сміттєву корзину, а ось цю, добре збережену, в суп! Якщо виявиться, що залишилися продуктів не вистачає для того,

щоб приготувати ситний обід, то домовитий Овен відправиться на ринок за молодими коренеплодами. Таке сортування виявиться корисною, адже тепер в житті цього знака зодіаку залишаться лише цінні, корисні і потрібні речі і люди. Ви виставите за двері всіх енергетичних вампірів, які занадилися дзвонити о 2 годині ночі і вимагати співчуття і співчуття. Гороскоп радить Овнам пам’ятати, що необхідно ретельно зважувати свої дії і вчинки, щоб не позбутися чогось дійсно важливого. Не думайте, що викинутого геть
легко знайти заміну, адже у купленого молодої картоплі може виявитися купа недоліків: і невеликий, і несмачний, та й ніжна шкірка злазить від найменшого дотику.

Упевнені в обраному партнері Овни проживуть спокійний, розмірений серпень. Друга половинка не дасть приводу сумніватися в тому, що Ваші почуття взаємні, а на обрії не з’явиться накачаних любителів чужих наречених і довгоногих прихильниць чужих наречених. Навіть якщо сімейне життя в цьому місяці здасться нудною і прісної, не варто розбавляти її мексиканськими пристрастями по приводу не викинутого сміттєвого відра або безсоромним фліртом з сусідкою по сходовому майданчику. Зірки в серпні допускають розваги лише за дверима подружньої спальні, а ось ігри на почуттях і нервах партнера перебувають під забороною. Якщо Ви не впевнені в почуттях коханої людини, то не перекладайте ромашки, гадаючи » любить — не любить » , а поговоріть з ним по душах. Можливо, зовнішнє охолодження другої половинки пов’язано з проблемами на роботі або конфліктами з родичами, і до Вас ніякого відношення не має. Якщо ж підозри виявилися вірними, і супутник життя вирішив згорнути від Вас на найближчій розвилці, то просто відпустіть його. В кінці-кінців люди не коні, щоб покірно йти за хазяїном, і всі ми маємо право на вільний вибір. Минуле щастя також заслуговує подяки, тому не ускладнюйте життя партнера ( вже колишнього ) істериками і звинуваченнями.

Економні Овни в серпні 2020 здійснять безпрецедентний вчинок: запустять руку в кубушку з накопиченими на чорний день засобами. Всім супутникам життя цього знака зодіаку зірки радять переховати заначку благовірного, поки на відкладені гроші той не купив набір спінінгів або маску африканського божества. Постарайтеся стримувати себе і не влазити в борги, тим більше, що віддавати їх доведеться з відсотками, відмовляючи собі в найнеобхіднішому.

На трудовому поприщі в кінці літа Овен не залишиться в гордій самоті. Поруч завжди будуть вірні друзі й колеги, які у важку хвилину підтримають і прикриють тили. У ділових операціях у цьому місяці необхідно бити на випередження. Не давайте противникам часу на розкачку і на пошук слабких місць. У серпні Ви, як хороша бригада телевізійних новин, повинні прибувати на місце подій першим (а краще до настання самої події ) і знімати вершки, залишаючи конкурентам підбирати за собою жалюгідні крихти. Життя буде мчати в режимі нон — стоп, і якщо Ви хочете домогтися успіху, то не повинні дозволити їй просвістеть мимо. Гороскоп попереджає Овнів, що благовоління Фортуни і начальства можуть так закрутити голову, що Ви відчуєте себе вище за інших колег. Чи не зазнавайтеся і не принесете себе на п’єдестал пошани, адже люди, що йдуть по життю з задертим носом, не дивляться під ноги і часто падають, спіткнувшись об лежачий на шляху камінь. Вірте в себе і поважайте оточуючих, тоді ніякі падіння в серпні 2020 Вам не страшні!

Сообщение о красоте человека в разные эпохи. Гимнастика для передней брюшной стенки. Упражнения для укрепления брюшной грыжи.

Овен — гороскоп на місяць серпень 2020

Овен — гороскоп на місяць серпень 2020
Рубрика: UA.