Овен — гороскоп на місяць листопад 2020

Овен — гороскоп на місяць листопад 2020
У листопаді Овни немов опиняться в монастирі, настільки розміреним і спокійною стане їхнє життя. Кожен день буде схожий на попередній, тому не чекайте кардинальних змін. У самотніх представників цього знака зодіаку шанси зустріти свою любов в цьому місяці вкрай малі, адже навколо них продовжать миготіти приїлися особи, а припливу свіжих вражень не передбачається. Гороскоп радить Вам не мучити себе думками про нудьгу і спробувати знайти світлі сторони в ситуації, що склалася. Витратьте кінець осені

на залагодження внутрішніх справ, переоцінку прожитого життя і складання планів на майбутнє. Сприймайте затишшя як відпочинок перед ривком до фінішу. У сімейних Овнів в будинку запанують мир і злагода. Кожен з партнерів буде неухильно дотримуватися сформованих правил. Якщо Ви звикли щонеділі мити підлоги, а Ваша друга половина — колоти дрова, то так воно і буде. Ніхто не спробує перекласти свої обов’язки на іншого або підняти питання про їх перегляд.

Овнам не варто обманюватися зовнішньої ідилією

і намагатися урізноманітнити своє життя походами наліво. Гороскоп попереджає, що життєвий монастир, в який Ви попали в листопаді, не потерпить перелюбу. Варто одруженому Овну протестувати чуже ліжко на м’якість, як нещастя поваляться на ослушника, як з рогу достатку. На роботі може зірватися важлива угода, машина раптом » поцілує » стовп або в процесі приємного проведення часу в спальню увійде чоловік — боксер Вашої партнерки. Не варто скидати з рахунків і власну другу половинку. Навіть якщо Ви переконалися, що вона поїхала в Череповець до мами, помахали їй на прощання хусточкою і під час розмови по скайпу попросили обійти всю квартиру, щоб переконатися, що це дійсно житло обожненої тещі, то все одно зрада може розкритися. Завжди існують спільні знайомі, які з усього великої кількості ресторанів міста, виберуть саме ту забігайлівку на околиці, в яку Ви наважилися запросити коханку. Злі язики оперативно донесуть до Вашої законної половини пікантну новина, і тоді зраднику доведеться довго стояти на колінах, цілувати руки, виспівувати хвалебні співи і бити низькі поклони, щоб вимолити у скривдженої сторони відпущення гріхів. Швидше за все прощення Овни випросять, але от сімейне життя може перейти на нове літочислення, і всі події будуть позначатися як «до того, як ти мене зрадив з цією лахудра » і «після того, як ти переспав з цією фарбованої поганню «. Якщо Ви не хочете подібних змін, то живіть в листопаді 2020 чесної життям і не поглядайте наліво. Зірки будуть прихильні до пай — хлопчикам і пай — дівчаток, які дотримуються всі 10 заповідей, і при цьому шкодують, що їх так мало.

Вся енергія Овнів, яка не знайшла застосування в особистому житті, обрушиться шквалом на роботу. Поки інші знаки зодіаку зносять зустрічаються на шляху перешкоди чолом ( а потім мучаться мігренню ) , Ви будете з легкістю їх перестрибувати, навіть якщо життєві бар’єри висотою з Велику Китайську Стіну. У листопаді зірки будуть підштовхувати Овна до правильного рішення, що відгороджують свого підопічного від бід і помилок. Поки колеги шукають відповідь на 1 задачу, Ви встигнете перерішати весь задачник, та ще й на те, щоб заглянути в зошит сусіда час залишиться. Якщо Овен цього місяця щось не встиг, значить він просто не хотів цього робити. Гороскоп обіцяє Вам позитивні зміни, так що можете починати задивлятися на окремий кабінет і посаду начальника відділу (головне, не говорити про це самому начальнику!) .

Єдине, що буде затьмарювати ділове життя Овнів — це реакція оточуючих на їх успіхи. У величезну бочку меду в листопаді 2020 колеги постараються накидати стільки дьогтю, скільки зможуть. Ви дізнаєтеся, що без смаку одягаєтеся, дуже голосно розмовляєте по телефону, вкрай повільно відповідаєте на запити, занадто привітно посміхаєтеся начальнику і часто висуваєте себе на передній план. Збентежений градом зауважень та уїдливих коментарів Овен може розгубити легкість і застигнути в нерішучості перед черговою перешкодою, сумніваючись у власних силах. У результаті замість підкорених висот і пройдених кілометрів Вам дістанеться обскубаного луг і стадо баранів навколо, чийого засудження Ви і злякалися. У листопаді менше звертайте увагу на чужу думку і йдіть вперед до своєї мети!

Что есть красота.красота в понимании разных эпох. Упражнения для укрепления брюшной стенки. Статная походка.

Овен — гороскоп на місяць листопад 2020

Овен — гороскоп на місяць листопад 2020
Рубрика: UA.