Овен — гороскоп на місяць грудень 2020

Овен — гороскоп на місяць грудень 2020
У грудні 2020 року Овен буде подібний до людини, який отримав відріз дорогої тканини і безжально шматує його ножицями, маючи намір створити дизайнерський шедевр. Ось тільки мало у кого це вийде. Проблема в тому, що Ви самі толком не уявляєте, що саме хочете отримати в результаті своїх дій : сорочку, штани або скатертину для столу. На початку зими Овни покажуть, що всі сумніви і коливання повітряних знаків зодіаку — це дрібниця, яка не заслуговує уваги, а ось дисгармонія в душах приземлених матеріалістів

— це сильно! Зрозуміти Вас в грудні стане складно навіть психологу зі стажем, адже у відносинах Овна підчас буде не вистачати діаметрально протилежних аспектів. То Ви звинувачуєте коханої людини в тому, що нікуди не ходіть разом, а через 5 хвилин вже заливаєтеся сльозами через те, що він запропонував вибратися на перегляд нового фільму замість того, щоб провести вечір вдома наодинці. Гороскоп попереджає Овнів, що не можна нескінченно випробовувати нервову систему оточуючих, і часом треба тиснути на
гальма, щоб не влаштувати любовним почуттям нищівного краш — тест. Як тільки відчуєте, що на Вас накочує чергова хвиля агресії, то підіть в іншу кімнату і сформулюйте свої претензії письмово. Прочитавши «ти негідник, негідник і сволота, бо після роботи пішов пити пиво з друзями » , Ви самі зрозумієте, що вина партнера не настільки велика, щоб кидатися в нього тарілками і образливими словами.

Закохані Овни поринуть у вир пристрасті з ентузіазмом водолаза, який виринає з підводних глибин лише для того, щоб змінити кисневий балон і поїсти. Весь світ для представників цього знака зодіаку в грудні зосередиться на конкретну людину, яку вони будуть боготворити і обожнювати. Якщо кохана людина захоче місяць з неба, то Овен або дістане її сам, або у кого-небудь відбере. Не варто думати, що в цьому місяці Ви зустрінете любов до труни, яку і будете настільки наполегливо домагатися. Насправді почуття можуть виявитися швидкоплинними і неглибокими, просто Ви в кінці року будете демонструвати впертість у всіх сферах життя. Для Овнів стане життєво важливо домогтися поставленої мети, для чого вони будуть готові згорнути гори і осушити болота. Можливо, після того, як неприступна фортеця здасться на милість переможця, Ви втратите до неї інтерес і знову впадете в стан невизначеності бажань.

У грудні 2020 року працівники інших знаків зодіаку повинні бути готові до того, що користі від Овна буде мало. Якщо послати його за водою для чаю, то що залишилися колеги помруть від спраги, а якщо Овен піде відносити документи в інший відділ, то можете попрощатися з ним до вечора. Він зайде поговорити в кабінет по сусідству, поп’є чаю, посвариться з другою половиною по телефону, викурить сигарету, дізнається результат матчу Спартак — Локомотив у охоронців, задумливо постоїть над зламаним принтером у відділі ІТ, помириться з другою половиною, вийде купити сигарет, забовтає зустрілися на шляху Свідків Єгови і перечитає всі їх брошурки. Про важливі папери він згадає тільки в кінці дня, збираючись додому, і вирішить залишити цю справу на завтра. Не дивно, що в грудні Овен залишиться поза великих проектів і важливих контрактів, адже всю свою увагу Ви зосередите на романтичних і дружніх відносинах, яким не місце в діловому житті. На початку зими Ви можете відчути брак коштів, тому заздалегідь виділіть з заначки суму, яку можете витратити на свої потреби. Можливо, в грудні всьому офісу затримають зарплату або Вам не видадуть премію, в результаті чого доведеться тугіше затягнути пояс і продемонструвати оточуючим свою тонку талію. Фінансові труднощі носять тимчасовий характер, тому не впадайте у відчай і не панікуйте.

У цьому місяці зірки перевірять, наскільки добре Ви засвоїли урок про важливість міжособистісних відносин. У коханні та бізнесі у Овнів періодично виникатимуть проблеми, які можна вирішити тільки за допомогою інших людей. Якщо не хочете піти на дно, пускаючи бульбашки, то подбайте, щоб Ваша записна книжка стала талмудом » Усі корисні люди нашого міста». Овнам доведеться просити про допомогу податкові та митні органи, банківські структури і ділових партнерів, також представникам цього знака зодіаку різко знадобиться стоматолог, тренер зі спортивної ходьби і художник — мариніст. Якщо Ви досі не завели потрібних знайомств, то в грудні 2020 року доведеться виконати річну норму з комунікацій з навколишнім світом. Відкрийте очі і серце, тоді багато дверей отроют перед Вами!

Как при помощи одежды скрыть сутулость. Как с помощью одежды скрыть сутулость. Гимнастика для живота после операции.

Овен — гороскоп на місяць грудень 2020

Овен — гороскоп на місяць грудень 2020
Рубрика: UA.