Овен — гороскоп на липень 2020

Овен — гороскоп на місяць липня 2020
Липень 2020 — це час вибудовування любовних відносин для всіх Овнів. Сімейні представники цього знака зодіаку почнуть знаходити своєрідну принадність у щотижневих поїздках за продуктами з другою половиною, спільному перегляді телевізора вечорами і перевірці уроків у дітей. Зараз Ви будуєте свою емоційну фортеця, в якій зможете пересидіти всі грози і катаклізми зовнішнього світу. Овни зрозуміють, що саме сім’я є внутрішнім джерелом їх сили і стійкості. Вільні Овни з головою поринуть у пристрасті

нового роману. Гороскоп обіцяє подарувати окремим щасливчикам справжню любов ( таку, коли від близькості коханої людини перехоплює дихання і німіють пальці ) . Навколишні, дивлячись у Ваші божевільно — щасливі очі, стануть вертіти пальцем біля скроні і твердити, що недозволено так розмокати в сиропі ніжності, але Вам буде все одно. Зірки радять у липні забути, що в світі існують інші люди і думки, і насолоджуватися ураганом почуттів. Любові до гробу Всесвіт не обіцяє, тому навчитеся жити поточним моментом
і здійснювати вчинки в пориві натхнення і без далекосяжних планів. Якщо Ваші почуття залишаться без взаємності, то не варто розчаровуватися у представників протилежної статі і перетворюватися на цинічного буркотуна. Сприймайте це як урок, яким зірки хочуть навчити Вас радіти тому, що кохана людина здоровий і щасливий, навіть якщо він належить іншій. Нерозділені почуття провокують розвиток творчого початку, так що до кінця цього місяця Овни, яким не пощастило в коханні, почнуть писати вірші, складати музику, а то й сколотить рок — групу і підпишуть контракт із звукозаписною компанією. Все, що ні відбуватиметься з представниками цього знака зодіаку в середині літа, виявиться на краще, просто відразу цього не розгледіти.

Липні 2020 може спровокувати Овнів — авантюристів поміняти своє життя. У цьому випадку банальної перестановкою меблів не обійдешся, адже душа жадає новизни і яскравих вражень. Вам захочеться змінити обридлий офіс на симпатичне бунгало на маленькому острові, бродити вечорами по піску босоніж і строчити в блокноті мемуари. Гороскоп радить Овнам поки просто з’їздити відпочити і привести думки в порядок. Місяць не підходить для того, щоб перевертати життя з ніг на голову, тому відкладіть рожеві окуляри і ризиковані плани до кращих часів.

Влітку Овен може несподівано усвідомити, що примудрився витратити більше, ніж заробив, тому сидить по вуха в боргах, а до зарплати ще жити і жити (точніше займати і займати ) . Це неприємне відкриття настільки його збентежить, що упертюх займеться пошуком більш високооплачуваного місця роботи. Зірки радять представникам цього знака зодіаку в липні згадати, що не всі вимірюється грошима, і якщо поточна робота приносить почуття задоволення, то краще залишити все як є. Навіть домігшись підвищення заробітної плати, Ви будете періодично стикатися з проблемою браку коштів, поки не навчитеся планувати свої витрати. Проаналізуйте сімейний бюджет і постарайтеся жити за коштами.

Гороскоп радить Овнам цього місяця побоюватися занадто послужливих і балакучих колег, адже в рукаві ті можуть тримати ніж, який з готовністю застромлять в спину суперника заради підвищення окладу на пару — трійку тисяч рублів. Якщо у Вас є перспективні розробки, то спочатку доведіть розрахунки до кінця, а потім презентуйте безпосередньому начальству, щоб ніхто не міг привласнити Вашу ідею. До поставленої мети слід йти спокійними темпами, періодично зупиняючись і оцінюючи зроблене, щоб не звернути з вірного шляху і не втратити орієнтири. Поспішність і квапливість не в ціні в липні 2020 року, так що відмовтеся від участі в блискавичних операціях. Якщо переговори з діловими партнерами затягуються, і вони відмовляються йти на поступки, не варто застосовувати звичайну тактику агресивного нападу : наскакувати на противника і бити рогами, норовлячи вивалити в пилу і примусити здатися на милість переможця. Усунувши на деякий час і дайте партнеру поваритися у власному соку, спокійно зваживши всі аргументи за і проти. Терпіння і витримка — ось ключі до успіху для Овнів в цей період!

Утренняя гимнастика студентам. Какие бывают ароматы. Личная гигиена за телом.

Овен — гороскоп на липень 2020

Овен — гороскоп на липень 2020
Рубрика: UA.