Овен — гороскоп на квітень 2020

Овен — гороскоп на місяць квітень 2020
Квітень 2020 стане місяцем змін для всіх, хто народжений під знаком Овна. Ви почнете дивитися на життя більш прямолінійно і непримиренно, що змусить Вас зробити кроки до її зміни. Весь світ раптом чітко розділиться на чорне і біле, і Овни почнуть активно витісняти геть те, що вважатимуть негативом. З точки зору особистого життя це може призвести як до позитивних, так і до негативних наслідків. Якщо цей впертий знак зодіаку, нарешті, усвідомлює, що поточні відносини — це серйозно, то коханої людини чекає

пропозицію з’їхатися або поцілуватися під крики » ! Гірко » за весільним столом. Але якщо, прокинувшись одного ранку, Овен вирішить, що проживає життя з жабою замість царівни, то він збере валізи і піде, причому навіть штамп в паспорті його не зупинить.

Партнерам Овнів цього місяця доведеться нелегко, адже кохана людина буде без кінця пред’являти претензії, вимагаючи то свинину з трюфелями на вечерю, то зарплату, як у менеджера «Газпрому» , то багатого внутрішнього світу. У результаті Ви

втратите багато часу і нервових клітин на гучні сварки і ображений бойкот. Якщо Овни не хочуть весь квітень спілкуватися з коханою людиною за допомогою стікерів на холодильнику, то їм варто навчитися залишати більшу частину незадоволених висловлювань при собі. Коли Вам в черговий раз захочеться вказати партнеру на його обов’язки, подумайте, змогли б Ви самі їх виконувати. Ви готові щодня готувати вечерю з 3 страв плюс кисіль «як у бабусі » ? Зможете домогтися поста керівника регіонального підрозділу, окладу з значною кількістю нулів і службової машини? Якщо Ваша відповідь «ні» , то навіщо все це вимагати від коханої людини?

Вільних Овнів чекає веселий місяць, що складається в основному з посиденьок з друзями, походів у кіно і прогулянок на свіжому повітрі. Венера змусить Вас подивитися на світ іншими очима, і всі раніше непомічене стане раптом чітким і очевидним. Ви раптом почнете ловити на собі зацікавлені погляди представників протилежної статі, та й самі запустіть процес сканування простору на предмет виявлення людини своєї мрії. Навіть на роботі люди будуть сприйматися не як колектив колег, а як сукупність індивідуальних особистостей, з якими цікаво познайомитися ближче. Такий підхід призведе до того, що у Овнів у квітні 2020 з’явиться багато друзів, адже він буде відкриватися сам і відкривати для себе оточуючих. А якщо представник цього знака зодіаку раптом помітить, що у серйозної дівчинки з відділу маркетингу красиві очі, а у фінансового аналітика відмінне почуття гумору, то є всі шанси на серйозний роман. Всі ми знаємо, як завзято Овни йдуть до поставленої мети, а враховуючи прихильність до них Венери в цьому місяці, будь-який опір закінчиться повною і беззастережною капітуляцією на милість переможця.

Робота в цей період тимчасово відійде на 2 план, адже Овна буде тягнути на волю, за межі 4 офісних стін. Дуже важливо в цей період утриматися на завойованих позиціях, не розгубивши свій авторитет в очах колег і начальства. Тримайте себе в руках і виконуйте свої безпосередні обов’язки. Гороскоп попереджає, що найменше нехтування роботою болісно відгукнеться в майбутньому, так що не варто на ранкових п’ятихвилинка грати в Angry Birds в телефоні або мрійливо дивитися у вікно, шеф цього точно не оцінить. Однак будь-які недоліки можна перетворити на переваги, якщо знати як. Так, у квітні зірки не нагородили Ваш знак зодіаку трудової лихоманкою, зате в надлишку відсипали особистої чарівності й привабливості. Люди будуть мимоволі тягнутися до Овнам, так що заводити нові ділові відносини і знаходити вигідних клієнтів стане легко. Ви самі з подивом зрозумієте, що володієте даром переконання і всіма якостями харизматичного лідера, якого слухають, якому вірять і чиї розпорядження беззаперечно виконують. У цьому місяці у Овнів проявляться задатки маніпуляторів, так що оточуючим людям слід бути обережними у спілкуванні з ними. Якщо Ви увійшли в магазин, щоб купити яєць і ковбаси, а вийшли з шоколадкою, гелем для душу і пачкою насіння моркви, то продавець, напевно, виявився Овном. Використовуйте отрившійся дар переконання, живіть на повну котушку, і тоді квітня 2020 залишить багато приємних спогадів!

Гимнастические упражнения эспандером. Понятие красоты в разные эпохи. Укрепление стенок живота.

Овен — гороскоп на квітень 2020

Овен — гороскоп на квітень 2020
Рубрика: UA.