Оригінальний викуп нареченої

Оригінальний викуп нареченої стане початком святкового настрою всіх присутніх на вашому весіллі. Будь-які конкурси, обіграні з почуттям гумору, подарують позитивні емоції всім гостям, які із задоволенням допоможуть нареченому впоратися з черговим завданням.

Розглянемо кілька ідей для проведення конкурсів на викуп нареченої.

Оригінальні питання і відповіді для нареченого

Тамада задає питання нареченому, які придумала наречена про їх майбутнього життя. А наречений повинен витягати з мішечка підготовлені на картках відповіді.

Якщо відповідь не подобається гостям, то жених зобов’язаний заплатити. Головне, щоб і питання, і відповіді були кумедними.

Наприклад:

— Чи буде наречений купувати подарунки нареченій?
— Чи пощастить наречений наречених у відпустку на Канарські острови?
— Чи буде наречений займатися господарськими справами?
— Чи мріє наречений про купу дітей?
— Чи бажає наречений провести весь медовий місяць в спальні?

Передбачувані відповіді :

— Тільки в твоїх мріях, кохана.

/> — Тільки через великої сили любові.
— За умови відповідного харчування.
— Все ночі безперервно думаю про це.

Відшукати наречену

Для цього конкурсу знадобиться великий аркуш паперу, на який приклеюються фотографії всіх гостей, а серед них ховається і фотографія нареченої. Наречений повинен протягом певного часу знайти фотографію нареченої. Також можна ускладнити завдання, наклеївши не всю фотографію, а частина, або ж фотографії гостей в дитинстві.

Розпізнай наречену

Є кілька варіантів цього конкурсу. Можна в кожну кімнату квартири посадити гостей. А наречений повинен знайти, в якій кімнаті знаходиться наречена. Якщо він помиляється, платить викуп. Крім того, деякі двері можна заклеїти шпалерами того ж кольору, що й на стінах. Це допоможе приховати кімнату. Якщо ж наречений знаходить її і відриває, то йому припадуть заплатити за те, що він зіпсував інтер’єр.

Також можна посадити гостей, накривши їх матерією. А наречений повинен помацати кожного і знайти серед них свою наречену.

Ще один варіант цього конкурсу : до руки кожного гостя прив’язують ниточку, а їх кінці виходять за межі закритої кімнати. Наречений повинен вибрати ниточку і потягнути. Якщо там не його наречена, наречений платить викуп або одружується на тій, кого вибрав.

Гонки на велосипеді

Нареченому пропонують проїхати на дитячому велосипеді доріжку з перешкодами. Якщо він вдало проїжджає, може забрати наречену, якщо ні — платить штраф.

Заманювання нареченого

Дівчата і навіть чоловіки, переодягнувся в дівчат, танцюють навколо нареченого, намагаючись його спокусити. Наречений повинен залишатися спокійним і не реагувати на події. Якщо він не витримує і починає сміятися, то платить викуп.

Весела серенада

Завдання нареченого виконати пісню своїй нареченій. Заздалегідь дайте нареченому тест пісні, щоб він його вивчив. Однак на самому конкурсі несподівано для нареченого поміняйте мелодію пісні, запропонувавши заспівати її під іншу. Повірте, це буде дуже забавно, оскільки заспівати романтичну пісню під пісню крокодила Гени «День рожденья «.

Оригінальний викуп нареченої з веселими конкурсами потішить всіх присутніх гостей, зніме напругу перед самим святом, створивши дружню атмосферу.

Разное понимание красоты. Всей семьей на каток. Женские идеалы эпох.

Оригінальний викуп нареченої

Оригінальний викуп нареченої
Рубрика: UA.