Організуємо весілля самі: про що слід пам’ятати

Організуємо весілля самі: про що слід пам’ятати
Весільне захід відноситься до числа тих, які не повторюються, звідси і бажання організувати це свято ідеально.

Організація весілля самостійно може здатися процесом дуже напруженим і безнадійним, але якщо присутній непереборне бажання займатися всім самим, то все вийде. Головна перевага самостійної організації то, що повністю контролюється весь процес підготовки у відповідності зі своїми бажаннями і пристрастями, а також економія коштів. Організація весілля вимагає планування і творчого

вкладу від обох партнерів, членів сім’ї та друзів.

Виділяємо основні пункти планування весілля на початковому етапі.

1 . Важливо визначити дату весілля. Постарайтеся призначити захід не менш, ніж через три — чотири місяці. Цього часу ідеально вистачить для хорошої організації.

2 . Підрахуйте кількість гостей. Від цього залежить розмір необхідного банкетного залу і вартість всього весілля.

3 . Виберіть ресторан, банкетний зал, замовте шатер і кейтеринг тощо. Визначтеся з меню і часом

початку банкету.

4 . Після того, як ви будете знати час початку бенкету, вирушайте у відділення РАГСу і подавайте заяву.

5 . Далі потрібно знайти і домовиться з фотографами та операторами. Чітко домовтеся про місця проведення зйомок, часу прибуття до вибраного місця. Обміркуйте варіант альтернативних місць зйомок на випадок негоди.

6 . Знайдіть хорошого дизайнера — оформлювача, флориста. Призначте зустріч у вашому ресторані, обговоріть гаму і стиль оформлення весілля.

7 . Знайдіть хорошого ведучого — це запорука успішного проведення свята. Зверніть уваги, що сьогодні хороший майстер проведення заходів обов’язково називає себе провідним, а не тамадою. Якщо ви користуєтеся для пошуку інтернетом, то використовуйте саме це слово для пошуку. Разом з ведучим домовтеся про музичному супроводі весілля.

8 . Визначтеся з транспортом : весільної машиною і транспортом для гостей.

9 . Не забудьте про важливе атрибуті весілля — кільцях.

10 . Самий приємний момент — покупка весільного плаття і костюма. Не відкладайте це під кінець, вам буде необхідно час для підгонки нарядів по фігурі.

Це 10 самих основних пунктів організації гідної весілля. Звичайно ж, потрібно буде подбати про різні аксесуара : запрошень, шампанському, торті, хлопушках, пелюстках троянд і іншому.

Не забувайте отримувати від цього задоволення! Весілля пролетить швидко, а радість від підготовки принесе не менше позитивних емоцій, ніж саме це світле захід. Завжди слід пам’ятати, що ідеальне весілля — це чудово, але набагато важливіше те, що залишається у вашому серці і душі, з’єднання з коханою людиною, з яким хочете розділити своє щастя.

Гимнастика для худых рук. Упражнение на укрепление передней брюшной стенки. Комплекс упражнений утренней гимнастики студентов.
Організуємо весілля самі: про що слід пам’ятати
Рубрика: UA.