Очищення печінки

Печінка в людському організмі виконує функцію кровотворения. Наскільки добре працює печінка, настільки добре працює організм в цілому. Щоб підтримувати цей важливий орган здоровим, а кров чистою, необхідно регулярно очищати його від шлаків.

Щодня натщесерце приймати всередину суміш, яка містить 1-2 столові ложки рослинної олії і сік половинки лимона.

Використовувати краще масло з оливок холодного віджиму «Extra Virgin». Але підійдуть і інші олії: лляна, рапсова, кукурудзяна та соняшникова. Сік лимона теж можна замінити на сік з грейпфрута,

або журавлинний.

Головне, дотримуватися пропорцію 1:1. І приймати цей корисний «коктейль» потрібно протягом місяця, хоча результат буде помітний через тиждень. Так як це засіб носить профілактичний характер, то вживати його можна тривалий час, не забуваючи робити перерви між курсами.

Як же відбувається очищення печінки при вживанні суміші з соку і масла? Речовин, що містяться в цих складових, достатньо, щоб змусити жовчний міхур активніше попрацювати. У кишечник викидається жовч, яка стимулює

його спорожнення. У самій печінки промиваються жовчю протоки, виводячи шкідливі речовини і запобігаючи застійні процеси. Жовч, розщеплюючи жири, витягає шлаки з печінки і жовчного міхура, активізує перестальтику кишечника і сприяє виведенню шлаків природним шляхом.

Крім очищення крові та органів травлення, налагодиться діяльність шлунково-кишкового тракту. Хто страждав запорами — позбавиться від них. Як наслідок поліпшується стан шкіри і самопочуття в цілому. Поступово відпустить пристрасть до борошняних, жирним і смаженим продуктам, інтереси в їжі «перетечуть» в раціон харчування, що містить страви з різних круп, свіжих овочів і фруктів.

Идеалы эпох образ жизни. Понятие о красоте в разные эпохи. Гимнастические упражнения со скакалкой.

Очищення печінки

Очищення печінки
Рубрика: UA.