Новорічні ворожіння на долю, на судженого, на виконання бажань

Ворожіння на старий Новий рік

Новорічне ворожіння на виконання бажання :

Напишіть на невеликому листку паперу і все найпотаємніші бажання і, сідаючи за новорічний стіл, покладіть цей листок поруч із собою. коли ваші келихи будуть наповнені шампанським, а куранти почнуть бити 12 раз, спаліть цей листок, а залишився попіл обережно всипте в свій келих і швидко випийте. Все це ви повинні встигнути виконати до останнього удару годин, а якщо ви встигнете хоча б на хвилинку, то ваші бажання в цьому році коли збудуться.

Новорічне ворожіння

на виконання бажання : Напишіть на листочках паперу 12 бажань і покладіть під подушку на ніч. збудуться ті три з них, які ви першими дістанете вранці. Новорічне ворожіння на виконання бажання : З першим ударом новорічних годин киньте в чашу з водою колечко і порахуйте круги на воді. Якщо їх кількість буде парних, бажання збудеться.

Новорічне ворожіння на виконання бажання : Візьміть два листочки паперу і відзначте один з них. З першим ударом годинника в новий рік киньте листочки з вікна. Якщо зазначений

листочок впаде перший, бажання збудеться. Новорічне ворожіння на виконання бажання : Зробіть багато-багато паперових сніжинок. Разом з гостями напишіть на них ваші найзаповітніші бажання, а після півночі виходите на балкон всією компанією і скидайте сніжинки з бажаннями вниз, щоб вони закружляли в чарівному танці бажань.

Новорічне ворожіння на виконання бажання : На маленькому шматочку кольорового паперу напишіть своє заповітне бажання, з допомогою техніки орігамі зробіть з нього будь-яку іграшку. поставте іграшку на саму верхівку новорічної ялинки — і ваше бажання обов’язково збудеться.

Новорічне ворожіння на виконання бажання : Візьміть банку, наповнену рисом (можна взяти склянку ) , покладіть на горлечко ліву руку долонею вниз і зосередьтеся. Вголос загадайте бажання або поставте запитання, на яке можна відповісти «так» чи «ні». Після цього вийміть з банки жменьку рису, висипте крупу на стіл або серветку і порахуйте, парне чи непарне число рисинок ви витягли. Якщо парне — бажання збудеться, а відповідь на питання позитивний. Якщо ні — то наоброт.

Новорічне ворожіння на виконання бажання : На новорічну ялинку повісьте невелику коробочку, в яку слід вкласти папірець з написаним вами бажанням. За 5 хвилин до бою курантів підійдіть до ялинки, візьміть коробочку в ліву руку і скажіть наступні слова: » Коробочка, зберігаєш ти мою таємницю і це невипадково, нехай моє бажання стане реальністю «. Після цього зніміть коробочку з ялинки і тримайте її в руці до настання півночі. Потім повісьте коробочку назад на ялинку, а папірець з бажанням викиньте в кватирку.

Новорічне ворожіння на виконання бажання : Якщо у вас вдома є кішка, то можна поворожити на бажання під час приготування до Нового року ( нанесення макіяжу та іншого). Згадайте просте питання, на яке можна відповісти «так» чи «ні» , після чого покличте свою кішку ( звичайно, вона повинна в цей момент знаходитися в іншій кімнаті). Якщо кішка переступить через поріг кімнати лівою лапкою, то відповідь позитивний, якщо правій — негативний. Якщо кішка до вам не піде — значить, все в цьому питанні цілком і повністю залежить від ваших дій.

Новорічне ворожіння на виконання бажання : Візьміть 12 виноградин, з кожним боєм курантів з’їдайте по одній, подумки вимовляючи загадане, наприклад «Хочу наступного року знайти свого судженого » , запиваючи кожну ягоду ковтком шампанського. Якщо встигнете до останнього бою — ваше бажання здійсниться. Новорічне ворожіння по світних вікнам : Вийти на вулицю ввечері, коли вже добре стемніє. Подумки задати питання, повернувшись до будинку спиною. Потім обернутися і порахувати світяться вікна. Парне число говорить про позитивній відповіді, непарне — про негативний.

Новорічне ворожіння на монеті : Перед тим, як сісти за святковий стіл, дайте близькій людині монетку і попросіть покласти її під одну з трьох заздалегідь приготовлених тарілок, і вийдіть з кімнати. Якщо вам вдалося знайти монетку з першого разу, то в новому році вас чекає матеріальний достаток, якщо з другої — то все буде так само, як і в поточному році. Якщо монетка залишиться невідкритої, то в наступаючому році вас чекають або фінансові труднощі, або великі непередбачені витрати.

Новорічне ворожіння на рисових зернах : Над банкою з рисом тримають долонею вниз ліву руку і, зосередившись, задають вголос питання. Потім беруть з неї жменьку рису і висипають на розстелену серветку. Парне число зерен — позитивну відповідь. Непарне — негативний. Новорічне
ворожіння про майбутнє : У блюдце або неглибоку миску наливали воду. Миску залишали на червоному ганку на всю новорічну ніч. Вранці роздивлялися : лід здибився — рік буде добрим, лід застиг — Рік буде спокійним, лід застиг хвилями — буде і горе, і щастя ; а якщо вода вимерзла лункою — рік буде поганим.

Новорічне ворожіння на телефоні: Задумати питання, подумки зосередитися на ньому. Дивлячись на телефон, вголос задати його. Якщо перший дзвінок буде від чоловіка — відповідь позитивна. від
жінки — негативний. Новорічне ворожіння на цибулинах : На цибулинах пишуть імена можливих претендентів на руку і серце. ставлять їх у воду. Яка цибулина проросте раніше — від імені того і чекайте
пропозиції про заміжжя.

Ворожіння в Новий Рік на майбутнє по ланцюжку: Залишившись одна в кімнаті, сядьте за стіл, потріть між долонями ланцюжок. коли відчуєте тепло, візьміть ланцюжок в праву руку, потрясіть і різко киньте на стіл. По тому, яка фігура вийшла, можна дізнатися, що вас чекає в наступаючому році : коло: опинитеся у важкій ситуації, з якої буде нелегко знайти вихід;

    рівна смужка : вас чекає удача ; вузол: хвороби або великі фінансові втрати ; трикутник: успіх у справах (у тому числі і любовних ) ; бант : вийдете заміж ; змія: поруч з вами знаходиться зрадник ; серце : вас люблять.

Новорічне ворожіння на квасолі : три пакетика покладіть по зерну квасолі. Одне повинно бути повністю очищене, інше — наполовину, третє — неочищена. пакетики покладіть на ніч під подушку і на ранок, не дивлячись, дістаньте один з них. чим
більше очищена квасоля, тим багатшим буде наречений.

Новорічне ворожіння на кільцях : Зберіть багато кілець різної вартості, візьміть ємність з крупою, сховайте в ній кільця і гарненько перемішайте. Закривши очі, візьміть жменю зерна. Якщо в ній виявиться кільце, в наступаючому році вас чекає заміжжя, і чим дорожче буде кільце, тим багатше ваш майбутній наречений.

Новорічне ворожіння на золотом кільці : В цьому ворожінні повинні брати участь не менше шести осіб. Візьміть золоте кільце і великий клапоть чорного оксамиту. По черзі катайте колечко, примовляючи: » покочуся я колечко кругом міста, а за
тим колечком сама піду, до милого дійду » . Де зупиниться кільце, ставте відмітину. Чиє колечко раніше зупиниться, та дівчина раніше інших вийде заміж, а якщо кільце покотиться далі інших, то вийде заміж пізніше за всіх.

Новорічне ворожіння на чоловіка : Наріжте листочки паперу, на одному напишіть ім’я чоловіка, за якого ви хочете вийти заміж, скачайте всі листочки в кульки і перемішайте їх з крупою. Закривши очі, візьміть жменю зерна. Якщо листочок з ім’ям виявиться в ній з першого рази — пропозиція буде зроблена дуже скоро, якщо з другого — вас чекають труднощі на шляху до мети, якщо з третього — вас обманюють і розмови про серйозні почуття — порожні, якщо всі три спроби будуть невдалими — чоловік до вас абсолютно байдужий.

Новорічне ворожіння на судженого : Покладіть під подушку небудь таємно взятий у чоловіка предмет гардероба і листочки паперу з написаними на них чоловічими іменами. Вранці дістаньте один з листочків. ім’я на ньому буде ім’ям вашого судженого.

Новорічне ворожіння на судженого по картах : Покладіть під подушку гральні карти із зображенням королів. Вранці дістаньте одну з них. Якщо це виявиться король пік, чоловік буде старим і ревнивим, якщо король треф — вдівцем, якщо чирвовий король — молодим і багатим, якщо бубновий — Бажаним.

Новорічне ворожіння ключем : Ворожать в компанії. ключ кладуть в товсту книгу так, щоб його кільце ( або дужка ) залишалися зовні. Книгу щільно закривають, перев’язують і за кільце підвішують до гака. Присутні навколо чекають, коли Кінга повисне нерухомо, а потім кожна називає своє ім’я. Тієї, на чиєму імені книга стане крутитися, заміжжя ( або зустрічі з новою любов’ю ) не уникнути.

Новорічне ворожіння на горіхових шкаралупах : У горіхові шкарлупки кладуть легкі предмети : цукерочку, стрічку ластик, колечко і т. п. Кладуть в миску з водою, дівчата дують. Яка шкарлупка до тебе припливе — То тебе і очікує. Колечко — знайомство, цукерка — подарунки, стрічечка — Будеш весь рік красивою, ластик — пощастить у навчанні.

Новорічне ворожіння на яйцях : Спосіб передбачень, пов’язаний з розпізнаванням силуетів, — це гадання на яйцях. Бажано, звичайно, використовувати яйця домашніх курей — куплені в магазині навряд чи підійдуть для цієї мети. Якщо ви зважитеся випробувати цей спосіб, потрібно дотримуватися кількох основних правил. Ворожіння відбувається так : у склянку наливають теплу воду і розпускають у воді яєчний білок. Якщо білок раптом опускається на дно склянки, це віщує всякі неприємності : смерть, пожежа. незаміжнім дівчатам це передвістя загрожує вічної самотньої жізнью. Но зазвичай білок залишається в центрі склянки і, згорнувшись, набуває форму різних фігур, які тлумачать таким чином: — фігура, схожа на церкву, віщує дівчині швидке весілля, літній жінці — смерть ;

— Якщо вийшла фігура нагадує вам корабель з вітрилами, це означає швидкий приїзд чоловіка для заміжньої жінки, дівчині віщує заміжжя і від’їзд в іншу країну, молодому чоловікові — далеке подорож.

Новорічне ворожіння на дітей: На ніч наливають воду в кухоль, кладуть туди кільце і залишають на вулиці. На наступний ранок виходять і дивляться : якщо лід, що утворився в гуртку, рівний, без западин і горбків, жити гадающему без дітей. Якщо на льоду утворилися горбки — Будуть сини, якщо западини — доньки. Обов’язково вважають кількість западин і горбків — скільки їх виявиться, стільки й буде дітей.

Новорічне ворожіння з кільцем і голкою на стать майбутньої дитини: З кільцем або голкою проробляють певні дії (кільце опускають у склянку з водою, голкою протикають вовняну тканину ), потім, підвішене на волосині або нитці, повільно опускають біля руки того, на кого ворожать. Якщо предмет (кільце, голка) почне здійснювати кругові рухи — народиться дівчинка (рідше — хлопчик) , якщо маятнікообразние — хлопчик (рідше — дівчинка) , якщо предмет не рухається — дітей не буде.

Маски для сухой зрелой кожи. Физические упражнения со скакалкой. Обезьяний персик.

Новорічні ворожіння на долю, на судженого, на виконання бажань

Новорічні ворожіння на долю, на судженого, на виконання бажань
Рубрика: UA.