Новорічні гадання на Новий рік 2020. Здійснення бажань

Новорічні гадання на Новий рік 2020
Ворожіння на Новий рік 2020 — нікому не секрет, що від Нового року кожен з нас чекає здійснення бажань. Хочеться вірити, що це свято дійсно наділений магічними здібностями. З року в рік, ми загадуємо бажання і намагаємося дізнатися, що нас чекає в майбутньому році за допомогою ворожінь. Які новорічні ворожіння актуально використовувати в ніч на 2020 рік — давайте розберемося. Нижче розміщено три способи ( варіанти) ворожіння на Новий рік 2020 , Вам залишилося тільки вибрати самий відповідний.

Свічка. Для

цього способу, необхідно придбати три однакові свічки, бажано червоного кольору. Зверніть увагу, щоб вони були невеликого розміру. Розміщуємо нашу атрибутику у зручний і легко доступне місце (це може бути святковий стіл). Коли почнуть бити куранти, загадайте три новорічні бажання, по одному на кожну свічку, при цьому запалюючи їх по черзі. Виповниться те бажання, свічка якого прогорить швидше.

Новорічні записки з майбутнього — для цього виду ворожіння, Вам знадобляться дванадцять невеликих аркушів

паперу. На кожному з них напишіть своє бажання. Коли будите лягати спати в Новий рік 2020 (у ніч на 1 січня) , приберіть їх під свою подушку. Вранці, не підглядаючи, дістаньте три записки. Ці новорічні бажання здійсняться в цьому році.

Новорічні гадання 2020 представлені і ворожінням під назвою — Маятник. Дане ворожіння необхідно проводити в тиші, краще, якщо поряд буде стояти засвічена свічка. Вам знадобиться ланцюжок і кільце, бажано з дорогоцінного металу ( срібло або золото). Важливо, щоб вироби належали вам особисто. Надягаємо кільце на ланцюг і розташовуємо маятник над лівою долонею. Далі задаємо питання і дивимося, в яку сторону розгойдується ланцюжок. Якщо маятник гойдається по вертикалі до вас — відповідь позитивна.

Йога для души. Мой идеал красоты в искусстве. Идеал красоты в искусстве.
Новорічні гадання на Новий рік 2020. Здійснення бажань
Рубрика: UA.