Народження дитини

Народження дитини — важливий і відповідальний крок у житті кожної людини. Як краще підготуватися до пологів і подати заяву на реєстрацію народження дитини? На які виплати може розраховувати жінка при пологах, і як обчислюються допомоги по пологах і догляду за дитиною? Як оформити декретну відпустку і розрахувати розмір виплат для працюючих або непрацюючих жінок? Які послуги можна отримати онлайн, заощадити свій час — можна дізнатися на порталі «електронного уряду».

При виписці з лікарні після пологів жінці видадуть свідоцтво

про народження дитини. Згідно зі статтею 187 . Підстава для реєстрації новонародженої Кодексу » Про шлюб ( подружжі ) і родину» підставою для реєстрації дитини є медичне свідоцтво про народження. Медичне свідоцтво про народження дитини має містити всі необхідні відомості про матір дитини (прізвище, ім’я, по батькові, а також дату народження і стать дитини, дату видачі документа. Свідоцтво має бути завірене підписом посадової особи та печаткою медичної організації.

Після виписки з лікарні протягом

2 місяців необхідно зареєструвати народження дитини. Згідно зі статтею 188 Кодексу » Про шлюб ( подружжі ) і сім’ю» провести реєстрацію народження дитини можна в ЗАГС або ЦОН за місцем народження дитини або за місцем прописки одного з батьків. Процедура державної реєстрації дитини займе не більше двох робочих днів.

Крім того, на порталі » електронного уряду » існує можливість подачі заяви онлайн на реєстрацію народження дитини двома способами. Перший — спочатку батьки онлайн реєструють народження дитини, потім, отримуючи іншу послугу, подають електронну заяву на призначення соціальних виплат. Другий варіант подачі заяви онлайн увазі отримання комплексу послуг, пов’язаних з народженням дитини у вигляді композитної послуги. Отримуючи одну послугу, ви в три етапи можете подати заяву на реєстрацію народження дитини, заяву на отримання допомоги по догляду за дитиною, а також поставити дитину на чергу в дитячий сад (при цьому, кожна з даних послуг доступна також і окремо) .

Для того, щоб дізнатися тривалість відпустки, розмір соціальних виплат та допомоги, пов’язаних з народженням дитини і розрахувати пропонуємо ознайомитися зі статтею Декретна відпустка.

Упражнение со скакалкой в художественной гимнастике. Упражнения со скакалкой по художественной гимнастике. Ребенку исполнилось 6 месяцев.
Народження дитини
Рубрика: UA.