Найцікавіші факти про все на світі

У президента Америки перший броньоване авто з’явилася, коли його конфіскували у Аль Капоне.
Насправді білки мурчат не гірше, ніж кішки.
Джиммі Картер якось раз забув всі коди, які йому були необхідні для проведення ядерної атаки в кишені піджака, відправленого в хімчистку. У ковпачках від ручок дірочки почали робити для того, щоб якщо люди їх випадково проковтнули, не задихнулись.

В один прекрасний день Джорджу Лукасу знадобилася допомога, щоб для будинку зробити шафку. Для цієї роботи він найняв актора-невдаху Харрісона Форда.

Під час роботи, Лукас придивився до Харіссона і запросив його взяти участь у зйомках картини «Американські графіті». З того моменту і почалася карколомна кар’єра Форда.
Температура блискавки в 5-ть разів перевищує температуру поверхні Сонця.
У Японії створено унікальні в своєму роді дороги, якщо по них пересуватися з певною швидкістю, то ви почуєте їхні мелодії.
Наймолодшій матері на землі 5-ть років.

Дуже потужний землетрус може вплинути на швидкість обертання Землі, що в свою чергу

може змінити довготу дня.
У Альберта Енштейна в 1902 г народилася донька. Але нікому не відома її доля.
Слово » горила » в перекладі з грецького означає «плем’я волохатих жінок».
Рідина, яка присутня в молодих кокосових горіхів підходить в якості заміни плазми крові.

У Лондоні з 1918 г працює одні магазин, де, за запевненням його господарів, продається сіль з людських сліз. Асортимент дуже широкий: є сіль із сліз, викликаних цибулею, сміхом, злістю, чханням і горем.
Казка «Чарівник смарагдового міста» має продовження, в якому головну героїню відправляють до психіатричної лікарні, оскільки ніхто не повірив її історії.
Станом на сьогодні в Америці без мешканців пустує близько 19 млн. будинків. Цього житла могло б вистачити, щоб по шість будинків отримав кожен бездомний американець чи по три будинки, кожен житель Шотландії.
У Саудівській Аравії за законом представниці прекрасної статі не можуть водити авто, а от літаком керувати — це, будь ласка.

Гимнастические упражнения эспандером. Понятие красоты в разные эпохи. Укрепление стенок живота.

Найцікавіші факти про все на світі

Найцікавіші факти про все на світі
Рубрика: UA.