Микола Коперник — коли і де народився, основні ідеї та відкриття

Микола Коперник — коли і де народився, основні ідеї та відкриття

Микола Коперник є польським вченим часів Ренесансу.

Коперник народився 19 лютого 1473 в місті Торунь, а помер 24 травня 1543.

Коперник отримав багатостороннє освіту — він навчався у Краківському університеті, вивчаючи медицину, математику і богослов’я, в Болонському університеті крім основних предметів богослов’я, древніх мов і права, він захопився астрономією. У Падаунском університеті він продовжував вивчати медицину, а у Феррарі він отримав ступінь доктора

канонічного права. Таким чином, Коперник був математиком, каноніком, механіком, економістом, лікарем, і звичайно ж астрономом.

Головна праця його життя склала книга » Про обертання небесних сфер «, над якою він трудився понад 40 років. Коперник став автором геліоцентричної системи світу, що поклала початком першої наукової революції.

Окрім наукових проектів Коперник приділяв увагу і більш практичних справ. Він створив проект нової монетної системи Польщі, також побудував гідравлічну машину

для забезпечення водою будинків міста Фромборк, як лікар допомагав боротися з епідемією чуми. Брав участь в обороні єпископства під час польсько-тевтонської війни, а після в мирних переговорах.

В економіці він вивів закономірність, що отримала його ім’я — Закон Коперника — Грешема.

Компрессы для рук. Гигиенический массаж-это. Диеты для тех кому 60 лет.
Микола Коперник — коли і де народився, основні ідеї та відкриття
Рубрика: UA.