Мій чоловік зраджує мені. Як знати про зраду?

Милі дами, ми вам відкриємо простий, але надійний спосіб визначення, чи чоловік зраджує Вам. Вивчивши пропоновану методику і творчо засвоївши її, ви дізнаєтеся, як часто це відбувається і де вам слід шукати можливих суперниць.

— Одразу зазначу: американські психологи вважають, що 94,6% привабливо здорових чоловіків зраджували, зраджують або хотіли б зрадити своїм дружинам або постійним подругам. Так що жінки, які хочуть дізнатися за допомогою моїх аналітичних вправ про зраду своїх чоловіків, повинні сто разів подумати, а чи так їм це треба.

Може, є резон не ворушити брудну білизну в домі?

Все ж хочете випробувати свої нервові закінчення? Що ж, приступимо і будемо дізнаватися чи чоловік зраджує Вам.

Насамперед жінці, яка бажає мати максимально повну інформацію про зради чоловіка, треба визначити, якою мірою їй слід хвилюватися. Для цього треба пройти по трьох своєрідним драбинках-питань.

Це три головні теми сімейно — буття. Сума набраних вами відсотків на їх рівнях-відповідях — не діагноз, а лише необхідний вам методичний

ключ до подальших дій, не бійтеся відповідати чесно.

Отже, «драбинка», ведуча вгору, по наростанню відсотків, найпримітивніша з трьох. По ній не потрібно рухатися, треба лише вибрати один з чотирьох відповідей.

Яку з жіночих принад (не конкретно вашу, а взагалі) найбільше любить ваш чоловік (постійний партнер)?

Очі і / або руки — 5%. Ніжки — 10%. Груди — 25%. Попку — 50%.

За двома іншими драбинках-питань вам належить рухатися вниз. Подивіться на перший варіант відповіді. Якщо відповісте на нього «так», приступайте до розгляду пункту № 2. Знову «так»? Прекрасно, поміркуйте над третім пунктом. При відповіді «ні» подальший рух припиняйте — запам’ятайте відсотки, які стоять біля попередньої відповіді. При всіх чотирьох «так» запишіть у свій актив 5%. Якщо на перше ж питання ви відповіли «ні», занесіть в свій актив 75%, навіть якщо на три інші ви готові відповісти позитивно.

Визначте ступінь свого ставлення до чоловіка:

привабливо задовольняю його, відмовляю у близькості вкрай рідко — 50%. Вірна і віддана йому. А за ті дві швидкоплинні зв’язки, що у мене були, лаю себе нещадно. Та він нічого і не помітив — 25%. Приймаю його, який є. Було колись, намагалася його переробити, але потім зрозуміла, що безглуздо думати, ніби мені дісталося немовля, а не справжній мужик — 10%. Поважаю і захоплююся ним, причому не тільки йому про це кажу, але і всім оточуючим — 5%.

Остання з «драбинок» влаштована за тим же принципом, що і попередня — перехід сходинкою нижче можливий лише при відповіді «так». Але відповідати складніша — важливо для самої себе бажане не видавати за дійсне.

Визначте ступінь відношення чоловіка до вас:

Він уважний до мене: і кофту принесе, коли в хаті холодно, і поличку для квітів красиву зробив, часто запитує, як день пройшов, які проблеми на мене звалилися — 25%. Надійний він мужик — у всьому на нього покладаюся: і підкаже, і допоможе — 10%. Він до цих пір романтичний, хоча вже скільки років ми разом. Не вірила, що бувають такі, а тут свій під боком — не тільки надійний, ще і ласкавий — 5%.

Підрахувавши цифри після відповідей на три «серії запитань», будь-яка жінка без праці визначить відсоток ймовірності фізичної зради чоловіка. Причому перша «драбинка» не випадково стоїть окремо. Це свого роду коефіцієнт розпусності чоловіки.

Побоюватися тих, хто у зрілому віці любить очі і руки жінок, не варто взагалі — все залежить тільки від вас. Затяті прихильники ніжок частіше зустрічаються серед молодих людей років до 28. У цьому випадку головне — не упустити момент їхнього бажання гульнути. Любителі грудей (їх переважна більшість), а тим більше Попок в будь-якому випадку три рази все одно зрадять — фізичну близькість з іншою жінкою абсолютна більшість чоловіків не вважають зрадою, і переконати їх у цьому абсолютно неможливо.

Тепер про загальну суму.

Якщо вона вища 150, або щось кардинально міняйте в сім’ї, або прикидайте, що будете робити після розлучення, або змиріться. Три-чотири рази викрили в зраді — подальше справа техніки. Скандалити не треба — це марно, повірте. Якщо сума від 120 до 150, то становище ваше складне. Чоловік гуляє регулярно і з насолодою. Викриваючи його у зрадах, стежте за його реакцією. Якщо і в абсолютно однозначних ситуаціях він усе заперечує, потурбуйтеся про своє життя. Психологи США в цьому випадку вважають, що ненависть чоловіка до дружини розвивається такими бурхливими темпами, що словесних сварок дуже скоро буде мало, почнуться побиття без жодних на те причин. При сумі від 75 до 110 відсотків далеко не все втрачено. Виявивши зраду, поговоріть різко — іноді року на три допомагає. Якщо, звичайно, ваш партнер не Казанова. В останньому випадку вирішуйте самі — зрештою він залишається і з вами чарівний і люб’язний. При сумі від 40 до 65 відсотків, викриваючи чоловіка у зраді, ви повинні розуміти, що й самі десь схибили: чи то давно власний імідж не міняли, чи то до кінця в чоловіках не розібралися. Але зайвий раз посваритися все одно корисно, тим більше що ви праві — він винен. Нарешті, щиро раджу гнівно не реагувати на чоловічі зради, якщо їх ймовірність не перевищує 35%. У тому випадку якщо у нього на боці виникне серйозна любов, відсоток різко збільшиться. У будь-якому іншому випадку цілком досить пари ваших їдких жартів — і мужик присоромиться, скоренько зав’яже, і на сімейного життя рубців не залишиться, пройде як нежить.

Зраджують:

А) на стороні;
б) на роботі;
в) у відрядженні.

Повій НЕ враховуємо — зв’язок з ними небезпечна для сім’ї тільки в частині венеричних хвороб, а психологічно відстежується тим, якщо чоловік перестає до вас приставати з проханнями про бажання інтиму.

При зв’язку на стороні чоловік, по-перше, вибивається із звичайного графіка. По-друге, приходить додому метушливо-винуватим, злегка розбурханим. Часто — пахучим: або шампунем, або вином.

Починайте катувати його відразу, впевнено, не даючи схаменутися. Напирайте на запах, навіть якщо нічого не відчуваєте. Заздалегідь згадайте його звичайні відмазки — губіть їх без пауз.

«Ми з Серьогою сиділи!»
— «Годину тому я з Серегиной дружиною по телефону говорила».

«Та мені ця стерва начальниця наказала терміново за місто з’їздити».
— «Твоя начальниця ще вранці дзвонила, твоїм здоров’ям цікавилася, ти на роботі не був».

І не важливо, що ні з Серегиной дружиною, ні з начальницею ви не говорили.

Після зв’язків на роботі вигляд і запахи приходить у будинок чоловіка приблизно такі ж, але алібі зазвичай вагомішим. Тому з товаришами по службі чоловіка вам добре б ближче познайомитися, не виключаючи легкого флірту. Хоч один з них, але ідіотом або стукачем виявиться.

Нарешті, відрядження — місце 80-відсоткової зради всіх чоловіків. Цікаво, що ті, хто нею не скористався, потім згадують про це з явним жалем… Ні в перший, ні в другий день ви нічого не доведете. Однак є засіб, знання про який чомусь все одно більшості мужиків не допомагає при викручуванні. Однак для посилення його ефективності будуть потрібні акторські здібності.

Через тиждень після відрядження чоловіка підійдіть до нього з конвертом і папером в руці і трагічно запитаєте, ними вражений: «Вася, що це?! Як ти міг?! Чому після твоїх відряджень до нас у дім надсилають цей бруд?!»І далі — поки не розколеться…

Універсальним же засобом контролю за дівчатами в оточенні чоловіка є телефон з визначником номера й ваш вміння добувати звідти інформацію про останні 10 — 15 номерах вхідних і вихідних дзвінків. У вашу відсутність чоловік відчуває себе розкутішими, та й вам спокійніше — все під контролем: потрібні тільки стерпна пам’ять і елементарні навички обліку. Ще простіше з мобільним телефоном. Берете документи на нього і йдете в салон зв’язку «скаржитися» на непомірне спадання грошей. Вам дають роздруківку розмов чоловіка за місяць, а то й за рік.

Как укреплять мышцы брюшной полости. Упражнения для укрепления передней брюшной. Лосьон для зрелой кожи.

Мій чоловік зраджує мені. Як знати про зраду?

Мій чоловік зраджує мені. Як знати про зраду?
Рубрика: UA.